Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi vált be a legjobban...

Kinek mi vált be a legjobban cellulit ellen?

Figyelt kérdés
16 vagyok,mindigis duci voltam,aztán 3 éve elhatároztam,hogy lefogyok.Diétáztam,jógáztam,versenyszerűen táncoltam,itthon edzettem és flabélosoztam,2 év alatt szépen le is ment rólam jó pár kiló,így egy évvel ezelőtt abbahagytam a diétázást és a flabélost.Kilóban nem tudom mennyit híztam,de még mindig ugyanazokat a ruhákat hordom,mint fogyás után így nem sok jött vissza rám szerencsére.Sehol semmivel semmi bajom,végre fogyózás után lett cicim és fenekem,vékony a derekam,hurkám sincs,egyszóval felül minden stimmel,de a combom hihetetlen narancsbőrös lett.Nem tudom mikor,már egy ideje tudok róla,így tudom,hogy nem a diéta elhagyása miatt jelent meg.Nagyon aggaszt,de fogyni nem szeretnék mert végre mostmár szeretem az alakom,de szégyellem,hogy ilyen fiatalon már tiszta narancsbőr a combom és szeretnék ellene tenni.Valaki tud valami jó módszert ez ellen?Nem méregdrága krémeket,esetleg olyan edzéstervet,ami kifejezetten a cellulitra megy rá és nem a fogyásra? Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek :)

2016. júl. 8. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs "narancsbőrelleniedzésterv". Meg kell próbálni minél tisztában kajálni. Víz minimum 3 liter naponta, de inkább több. Sok aerob/kardió edzés +nem árt súlyzózni/erősíteni.
2016. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges étkezés, mozgás, megfelelő folyadékbevitel, masszázs.
2016. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!