Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan pörgessem fel az...

Bettya kérdése:

Hogyan pörgessem fel az anyagcserémet?

Figyelt kérdés
sziasztok! elkezdtem fogyokúrázni egy elég rossz és egészségtelen módszerrel, rövid idő alatt sikerült 4 kilótól megszabaduljon, de sajnos az anyagcserém eléggé lelassult. tudnátok tippeket adni amitől ezt fel tudnám pörgetni?
2016. nov. 25. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Emelgesd a tápanyag bevitelt és egyél sok rostot! (zabpehely, zöldségek, útfűmaghéj)
2016. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naponta többször kevés kaja. Reggel hideg zuhany utána futás, vagy kerékpár, vagy hegymászás.
2016. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendes evés, több mozgás.
2016. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szénhidrát szegény vagy mentes sok sok pici étkezés.
2016. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem új, a szénhidrátmennyiség hatna az anyagcserére?

Az enyémre nem hat. Igaz, sosem volt belassulva úgy, hogy tudjak is róla.

A pici étkezésekről nem tudok ilyen szempontból semmit, csak azt tudom, hogy egy normális anyagcsere nem lassul be kevés nagy étkezéstől. Plusz akinek kevés nagy kell, az ne lehetőleg éheztesse magát sok kicsivel.

2016. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!