Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatékonyan fogyni?

Hogyan tudnék hatékonyan fogyni?

Figyelt kérdés

L/18/170cm

Szeretnék leadni pár kilót, mert kezdem magam rosszul érezni a bőrömben, és nem mellesleg a osztálytársaim mellett is, akik 10 kg-val kevesebbek mint én. A genetikám is olyan hogy vastag húsos vagyok, a családomban senki sem vékony. Nem állunk úgy anyagilag, hogy edzőterembe járjak, és csupa fitt kaját vegyünk. Nagyon nehéz úgy fogyókúrázni, hogy anyukám 0-24be főz, és körülöttem mindig mindenki eszik. Tudom, hogy legjobban a kenyér az ami hízlal, így most ahelyett próbálok puffasztott rizst enni, de mivel iskolába járok, így oda csak péksütiket, és szendvicset viszek. Bevallom őszintén, nagyon lusta is vagyok, valahányszor elkezdtem itthon edzeni, pár nap után meg is untam. Nincs egy rendes edzéstervem sem. Valako tudna valamit ajánlani, ami hatékony? Vagy esetleg egy könnyű edzéstervvel szolgálni?


2016. nov. 26. 14:36
 1/1 anonim válasza:
Nagyon sok edzésterv van akárhol. Beírod youtubeba és ott is vannak jó videók. A lustaságon csak te tudsz változtatni, a te érdeked az, hogy lefogyj, mert a családod és a barátaid úgy szeretnek ahogy vagy. Vedd rá magad valahogy, hogy most kevesebbet fogok enni, és te látod majd hogy mennyire csökken. Persze ne egyél gyerek adagokat mert az is elég egészségtelen lenne a korodhoz képest. Ha magadra nem hallgatsz, akkor másra se, ezt jegyezd meg, és ha te valamit elhatározol, hogy az úgy lesz, akkor az úgy is lesz:) Sok szerencsét!
2016. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!