Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki azzal piszkál, hogy...

Keri Titi kérdése:

Mindenki azzal piszkál, hogy sok a súlyfeleslegem. Leadni nem tudom pedig már egy éve változtattam az étrendemen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múlthéten rosszul lettem a vérnyomásom az egekbe szaladt és sokan azt mondják, hogy a hirtelen fölszedett súlyfelesleg miatt is lehet. Kevesebbet és egészségesebb ételeket eszem, kávézni már 4-5 napja nem kávézom, attól félek, hogy semmi kép nem tudom leadni a plusz 20 kg felesleget. Segítséget szeretnék tőletek kérni, hogyan tudnák lefogyni normál tempóba, hogy a szervezetemet ne károsítsam!?
2016. nov. 29. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 kg nem sok. Fel ev alatt le lehet adni. Ha nem fogysz a kajaval van a baj. Mi az etrended?
2016. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mentálisan kell rendbe tenni először magadat. Mi a hirtelen felszedett súlyfelesleg oka? Kidobott a pasid, meghalt egy közeli rokon, kiraktak a fősuliról? Először ezt találd meg, mert valószínűleg depressziós vagy és ezért nyúlsz a kajához.
2016. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

1. 20 kg az sok. 10-12 hónap alatt lehet leadni normálisan, ha nem akarod utána visszahízni.

2. Ha ezt mind hirtelen szedted fel, akkor meg kéne nézni, nem áll-e betegség a háttérben, mert ha igen, és nem kezelik, soha nem fogysz le.

3. Az egészséges étel is simán hízlalhat. Nem mindegy, mennyit eszel. Javaslom a kaloriabazis.hu oldal használatát. Itt azt is meglátod, hogy ha az étrendeddel van a probléma, akkor hol romlik el a dolog. Állítsd be az adataidat és a célodat, meg fogod látni, mennyi kalóriát ehetsz és megnézheted, naponta mennyit eszel valójában. Az elején kicsit macerás, mert minden mérni kell, de pár nap után tudni fogod, hogy pl. 1 szelet kenyér hány deka.

2016. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Soknak sok. Ugy ertem nem kell hozza 1 ev olyan szintu szenvedes, mint ahogy a kerdezo lefesti. Fel ev alatt magyonis le lehet adni, normalis szalkasito etrenddel.
2016. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha 1 èv alatt nem adtad le akkor vagy rossz az ètrended, vagy valamilyen betegsèged àll a hàttèrben.
2016. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vagy sokat evett, ez is egy opció... Én se fogyok rég, mert nem tudok keveset enni (illetve most már igen, ezzel együtt el tudok szállni :D). Az étrendem igen jó, bajom nincs, anyagcserém inkább gyors, mint lassú, mozgok is. Csak túl sokat eszem. Az, hogy kevesebb, mint régen, mit se jelent, attól még lehet túl sok.

Persze a kérdezőnél lehetnek más gondok is. Érdekelne, milyen és mennyi az étel, hátha látunk valami esélyes hibát.

A hirtelen súlygyarapodás intő jel lehet, az nem normális...

2016. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ülő munkát végzek lassan egy éve. Mozogni csak annyit szoktam ami a mindennapomhoz tartozik pl.: 3.ra fel és le a boltba rohanok otthon rohanok végzem a házimunkát. Időm nem igazán engedi meg a rendszeres testmozgást de legalább heti 2x tornázok. Elég stresszesek a mindennapok. Reggeli kilőve, ebéd általában pár szelet puffasztott rizs felvágottal, vacsora pedig vmi főtt kaja pl. főzelékek húsok. Továbbra is várom azokat a megoldásokat ami talán segít leküzdeni a felesleget! :)
2016. nov. 30. 09:05
 8/12 A kérdező kommentje:
U.i: ennyi kiló sose jött fel rám, régen mindig pik-pakk leadtam ha volt egy pici is, most semmivel nem sikerül. szedtem fogyókúrás tabit is ami teljesen növényi. Akkor lement 3-4 kg de utána vissza jött.
2016. nov. 30. 09:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Szlakasito etrend. Kifogas bajnok. 2 gyerekem van, vallalkozo vagyok kiszamithatatlan munkarenddel, kertes hazzal. Megis sportolok es jol eszem. Ha akarod, megtalalod a modjat, ha nem akkor maradnak a kifogasok.
2016. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
NINCS KIFOGÁS!! De ha te úgy érzed akkor kérlek kímélj meg a véleményedtől. Köszönöm :)
2016. nov. 30. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!