Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam 20 kilot lognak a...

Lefogytam 20 kilot lognak a melleim?

Figyelt kérdés
valami hasznos/bevalt modszer van erre ?? krem akarmi? plasztikaztatni nem szeretnek.

2016. nov. 29. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos ez ezzel jár. Az aktìv sportolò fitneszeseknek èppen ezèrt van műmelle. A mell is zsírszövet, onnan is fogytal. Semmilyen krèm nem segìt azon, csak a plasztika.
2016. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó melltartó, ami a helyén tartja, és idő (pár év). Persze ez sem tuti, ha nagyon megnyúlt a bőr. Én is sokat fogytam (18 kg), igaz, hosszabb idő alatt, és jóval kisebbek lettek a melleim, de már egyáltalán nem lógnak.
2016. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most szólok, hogy nincs. Fogsz találni millió hirdetést, de csak a pénzt szórnád, eredmény meg semmi, a mell az ilyen, nem formálható.
2016. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Műtét :( én is ebben a cipőben járok, most jelentkeztem be konzultációra.
2016. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára azok is megereszkedtek. Próbálkozhatsz krémmel, masszázzsal, de sok jót nem ígérhetek.
2016. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogyha visszaszednéd a 20 kilót, akkor visszaemelkedne-e? Lehet hogy már nem állna vissza az előző állapot...
2016. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A különböző krémek feleslegesek.. pénz kidobás. Ha ilyen csoda krémek lennének valószínű egy lógó mellű nő se lenne
2016. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez van. Sokat már nem tehetsz ellene. Sajnos. Korodtól függően, talán a bőr valamicskét regenerálódhat, de soha nem lesz tökéletes melled, maximum plasztikai úton.
2016. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom sport nélkül fogytál. Kezdd el erősíteni a mellizmaidat ez valamit segít a lógó melleken de tökéletes csak plasztikával lesz. A krém semmit nem fog segíteni.
2016. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!