Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le? 18/L

Hyori kérdése:

Hogyan foggyak le? 18/L

Figyelt kérdés
2013 ban 60-65 kiló voltam, akkor úgy értem el hogy naponta (kivétel a havim első napjai) 4x250 felülést csináltam, semmi mást, de azt is úgy hogy én osztottam be mikor akarom, de nap végére meg kellett hogy legyen a 4x250 és az is úgy hogy ha csinálom a 250 et akkor max 3 pihenő lehet, ha többször álltam meg akkor érvénytelen volt az a 250.. Most 83 kiló vagyok sajnos, mire jön a jó idő addigra legalább a hasam akarom levinni, akkor elég ha csinálom a felülést ? Már sokkal kevesebbet eszek kb 1 hónapja.

2016. nov. 29. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne csinálj felülést, nem jó a gerincnek és hasizomerősítésre sem tökéletes. Pár naponta egypár hasprést lehet, de a fogyásban pont nemigen segít, az az evésen múlik.
2016. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
24%
Legyél vegetáriánus. Kövér vegetáriánust még nem láttam.
2016. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig vannak. 17 évesen lettem vega, sok-sok éven át folyamatosan híztam. Most miért ne híztam volna rengeteg ch és rengeteg zsír mellett (s a fehérjebevitelem se volt apró)?

Igazából a vega étrend alkalmasabbnak tűnik a hízásra, bár persze csak gyenge a korreláció, a konkrét ételválasztás s a mennyiség számít igazán.

2016. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Ismerek túlsúlyos lányt, aki nem eszik húst... viszont annál több krumplit.


Figyelni kell az étrendre és persze kell sokat mozogni. Séta télen, jó időben lehet futni.

2016. nov. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!