Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok lány vagyok,160...

14 éves vagyok lány vagyok,160 cm és 52 kg. Ez soknak számít?

Figyelt kérdés
Én nem teljesen vagyok megelegedve magammal mert mar emlitettek hogy felszedtem par kilot (azota le is adtam parat. 3-at pontosan de még mindig nem tartom magam vékonynak) Ha soknak számít akkor tudnátok nekem segíteni diétákkal, tippekkel és tanácsokkal?
2016. nov. 30. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Nem számít soknak. Főleg azért nem, mert még jó pár évig változik majd a tested.


Nézd, bőven elég, ha odafigyelsz rá, mit eszel - ne egyél sok édességet, chipset... -, figyelj a gyümölcsöke és a zöldségre, és iktass be sportot. Ha nincs rá időd, vagy nagyon kedved, akkor heti pár óra is megteszi.


Nem kell neked semmiféle diéta, vagy fogyókúra.

2016. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon soknak, még legalább 20 kilót le kell dobnod. Marha!
2016. dec. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont jó. A megadott paraméterek alapján nem lehet semmit sem mondani, hiszen a csontozatot, amire tapadnak az izmok, nem látni. A csontozat arányait sem látni, márpedig nyilvánvaló, hogy nagyobb felületre nagyobb mennyiségű lágy szövet fog tapadni. A felmenők. rokonság alkatát sem látni, holott az öröklött tulajdonságok sokszor megjelennek.
2016. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kicsikincsem, 155 centisen 80 vagyok
2016. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem baj az ha vannak olyan lányok is akiket nem csak a pálcikaemberhez tudom hasonlítani egyébként nem sok egyáltalán nem !!
2016. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a pálcika kategória... Nőiesebb kb. 65-70 kg-val lenne.


Közepes 65-el, teltebb 70 körül, fölött.

2016. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!