Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fog ez a sok bőr eltűnni?

Hogy fog ez a sok bőr eltűnni?

Figyelt kérdés

Nagyon kövér vagyok, életmódot váltottam, és már 7 kilót ledobtam, de szerintem a hasamon a bőr ott fog maradni.


Hiába iszom sokat, eszek zöldségeket, tornázok és krémezem.


Akkor így miért éri meg lefogyni?



2016. dec. 1. 00:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat. Remélem, legalább jólesett belerúgni valakibe, aki a padlón van.


Utána nézek az embernek, bár férfi, meg gondolom, nem törpe. De minden pozitív hatás jól jön most.


Szép napot mindenkinek,


Ocsmány szörnyszülött

2016. dec. 1. 12:35
 12/24 anonim ***** válasza:

"bár férfi, meg gondolom, nem törpe"


Mi köze van ennek a fogyáshoz? Én is alacsony vagyok, és férfi, mégis rendszeres mozgással és teljes életmódváltással lefogytam, megereszkedett bőr nélkül. Lassan, de biztosan sikerült. Ha gyorsan fogysz, biztos hogy megereszkedik a bőr. Ha érdekel a táplálkozás, és az életmód része, akkor ajánlom Gazdag Tünde videóit a youtube-on. Ő is nő. https://www.youtube.com/channel/UCBzrXLrwb3e3dO8HM85bYw

2016. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Mert más a fizikai felépítésünk.


Az étkezés részével tisztában vagyok, csak eddig nem tartottam be. :)


Nem tudom, nem akarok annyira sokáig élni sem. Lesz, ami lesz.

2016. dec. 1. 13:13
 14/24 anonim ***** válasza:

"Az étkezés részével tisztában vagyok, csak eddig nem tartottam be. :) "


Most őszintén, akkor mit akarsz te? Kövér nem akarsz lenni, de lefogyni sem akarsz, mert hátha megereszkedik a bőröd. Most elmondom neked, ha nem tartod be az étrendet legalább 90%-ban, és nem mozogsz mellette legalább heti 3-4x1 órát, akkor biztosra veheted hogy nem érsz el eredményt!

2016. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Eddig. Nem tartottam be eddig. Már igen.


Gyász miatt kezdtem el fogyni, és gondoltam, miért ne. De így nem tudom, abban sem vagyok biztos, hogy látszani fog-e, ez rengeteg bőr.


Meg ha így is, úgy is szörnyeteg vagyok, nem tök mindegy? Anyukám úgy kapott agyvérzést, hogy olyan magas volt, mint én, alig volt 50 kg, heti 3x edzett, egészségesen evett, a vérképe tökéletes volt. És 50 évesen meghal.


A szörnyszülött lánya meg még erre sem képes.

2016. dec. 1. 14:06
 16/24 anonim ***** válasza:
hat akkor maradj kover, minket kulonosebben nem erdekel.
2016. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Részvétem az anyukád miatt. Szerintem egy pszihiáterhez kéne elmenned, hogy ezt a traumát feldolgozd és ne gondolj ilyeneket. Amúgy mindig megéri lefogyni az egészséges szintre és nézz utána a TB-s plasztikának mert ha maradna vmi bőr azt lekapják főleg ha a pszihodoki is ajánlást ír, hogy lelki szükségleted van rá.
2016. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

KÉrdező ne foglalkozz az itteni köcsögmaradványokkal. Ezek itt ilyenek. Frusztráltak, életképtelenek. És iszonyatosan buták, buták, buták. Ezek azt hiszik, hogy ha mindenki 50 kiló vasággyal, és futkározik, salátát zabál meg kondizik akkor 120 évig eléldegél egészségben.

Hát frászt!


Millió egy embert ismerek akik olyan csofingerek és fonnyadtak, mint ezek, mégse éltek egy mákszemnyit se. Idő előtt ki ebbe, ki abba döglött bele. A "nagy egészségmániás kultuszukkal"! Igen, nagyon sok ilyet ismertem! Ezek MA MÁR nem élnek!!!


Úgyhogy nem ettől függ. De ezek nagyon, iszonyat hülyék és csőlátásúak. Meg van mosva az agyuk. Rettenet sok ember hal úgy meg, hogy sportol, salátát zabál és van vagy 50 kiló. Erről ennyit. Jön ezeknek rák, szívbetegség, sőt CUKORBETEGSÉG!!

Meg egy csomó minden más is!

2016. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy nem ettől függ. "


De, ettol fugg. Szerintem ne szakerts, oke?

2016. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Azt még nem értem, hogy mi van akkor, ha több megy le, mint aminek kéne? Mondják ezt a heti 0,5-1 kilót. De kétszer akkora vagyok, mint kéne lenni, így az elején is több ment le.


Nem éheztetem magam nyilván, de nem tudom megakadályozni, hogy annyi menjen le, amennyi.

2016. dec. 2. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!