Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3honap alatt valakinek sikerül...

3honap alatt valakinek sikerült már 20kilot fogynia? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem reális cél.
2016. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó ég, ha ennyit fogynál gusztustalanabbul néznél ki, mint előtte, és plasztikai műtétre lenne szükséged. Talán még maradandó egészségkárosodásod is lenne, amivel kegyetlen lesz együtt élned.

Azt nem tudom h lehetséges-e. De ha igen, semmivel sem lennél jobb helyzetben, csak rosszabban.

2016. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, egy középiskokai osztálytársnőm. Anno... 15 éve.

Fiatal 16-17 éves leányzó.

Lefogyott, de nem okosan.

Júniusban kezdte, szeptemberben találkoztunk vele meg sem ismertük. 1 tesi órán aztán az öltözőben megláttuk rajta a következményeket, mint a már szült nőknél kialakuló/ ható kötényhasa lett :/

15-10 kilót bír a test ennyi odő alatt legalább is szerintem, meg a környezetem tapasztalatai alapján.


A helyesben felkeresnék egy fitness termet, az első órán igénybe venném személyi edző segítségét ( hogyan edzek,mit egyek).

Aztán belevágnék. Havonta 5 kiló max fogyással.


Sok sikert! :)

2016. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Simán, ha 150 kiló felett van az induló súly. De ilyen 80 kilóból nehezen, ha mégis annak a következményeit fent már vázolták.
2016. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
itt már meg is bukott a fogyásod. nem reális célt tűztél magad elé! 3 hónap, az 12 hét alatt normális étrend és edzés mellett 10-12 kg-nál többet nem fogysz. Éhezéssel lehet, de minek. Bár ha ez a kérdés nálad felmerült, akkor ott komoly gondok vannak fejben.
2016. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én 2,5-3 hónap alatt fogytam le 80 kilóról 65re sportolás nélkül.

eredmény: mérlegen kevesebb kiló, de narancsbőrös comb, izom nélküli, nyeszlett, zsíros test... nem érte meg.

2016. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hallottam már ilyenről. Akkor reális egészségesen, ha mondjuk 200 kiló fölötti az ember. Így is kemény, persze, hisz óriási deficit kell, szolid evés, mozgás.

Extrém, a testnek nagy terhet jelentő, sok izmot vesztő módon jóval kisebb felesleggel is megoldható, de eleve kell hozzá egy állóképesség, kitartás, némi mazochizmus...

2016. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 4 hónap alatt fogytam 30-at fiatalon, nagyon keveset ettem. Nyilván nem úgy néztem ki, mint valaki aki sose volt kövér, de annyira nem is volt vészes. Nem volt kötényhasam, jól éreztem magam a bőrömben. Kb 5 kilót szedtem vissza fél év alatt, és azt a kb 60 kilót tartottam utána nagyon sokáig.

Persze én se ajánlom a koplalást, de nem feltétlenül lesz annyira szörnyű eredménye, mint itt írják.

2016. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de megtörténhet, ha olyan a genetika.


akkor meg inkább ésszel, mint durr bele mától nem eszem.

2016. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 honap alatt 15 kilo a max ami egeszseges es kivitelezheto. nekem is sikerult, pedig en nehezen fogyok. kitartas kell hozza es egy kondiberlet. ha nincs berlet, akkor otthon kell edzegetni.
2016. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!