Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez?

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Elvileg egy nap zabálástól nem lehet hízni

Viszont 0,45kg testzsír az kb 3500 extra kalóriaból jön össze

Tehát ha én egy ilyen zabálós napon megeszek 5100 kcalt mondjuk (1600 kell súly tartásához), akkor hízok rögtön fél kilót, vagy nem, mert egyszeri alkalomtól nem lehet?



2016. dec. 1. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudni.

Én arra tippelek, hogy ilyen erőltetett menetben kevésbé hasznosul a tápanyag (az se mindegy, mennyit eszel, mert ha 10 kilót, akkor főleg átrohan rajtad, legalábbis laikusként így gondolom. nincs ideje jól felszívódni)...

A zsírba pakolás maximális tempóját nem ismerem.

De hallottam már kísérletekről, ahol napokig ennél jóval többet ettek az emberek s nem híztak. Azt nem tudom, ez tipikus-e, de hogy van, aki szinte semmit nem hízik az extra sok evéstől, tartósabban sem, az bizonyos.

2016. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tehát ha kevesebb a plusz kalória (így az étel mennyisége is), akkor az könnyebben rakódik le zsírként?

Magyarul akkor már ha zabálós napot tartok, próbáljak minél többet enni?

2016. dec. 2. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!