Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hogy mindenki nagyon vékony?

Hogy hogy mindenki nagyon vékony?

Figyelt kérdés
Pedig sok ember nem is sportol akkor hogyhogy olyan sokan 50 kilósak ? Vagy nem esznek semmit ?

2016. dec. 4. 23:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
36%
Genetika ..
2016. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
átérzem a kínod
2016. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a sport? Mindenkinek van egy kalóriaigénye, lehet nem többet enni. Bár van, aki rengeteg evéssel is nehezen hízik.

A sport persze megnöveli a kalóriaigényt, de anélkül sem hízik el az ember, ahogy sport mellett is el lehet...

2016. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja és ha valaki semmit nem eszik, az megbetegszik és meghal egy idő után. Elég sok kalória kell egy 50 kilós emlősnek a puszta élethez, sport nélkül.
2016. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindenki? Én nagyon sok elhízott embert látok, de persze vékonyakat is, mindenfélét.

Felnőtt ismerőseim közül talán kettőről tudom, hogy mindegy mit és mennyit eszik, ugyanolyan, normál testalkata van, pedig nem sportol. Mindkettő férfi. De ahogy ismerem őket, nem csokit esznek csokival, hanem rendes ételeket.

Én 20 éves koromig voltam ilyen, egész pizzákat meg tudtam enni vékony lányként, és nem híztam tőle. Sokan vannak így tinikorban, pörög az anyagcsere, meg persze sokat jártam szórakozni, táncolni... Aztán (talán a fogamzásgátló, talán az egyre kevesebb mozgás hatására) elkezdtem szépen lassan gyarapodni.

Most megint vékony vagyok, de eltartott egy ideig, mire rájöttem, milyen étrend előnyös nekem. Amióta eszerint táplálkozom, bármennyit eszem, nem hízok. De ebbe a pizza nem tartozik bele...

2016. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én bármennyit ehetek és bármit és 50 kg vagyok.
2016. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Hat en par evig eheztem es boldog voltam ha egy szelet szarazkenyerhez jutok vacsorara. Szoval utana egy tal leves nekem kesz lakoma. Keptelen vagyok magambatomni sok kajat. Vekony vok. :D szerintem a legegyszerubb ha egyre kevesebbet eszik az ember nincs nasi, nincs futes, futni kell a 'vett' elemozsiaval. ;)
2016. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolso, hogy lehetsz ilyen butaaa??

Kerdesre valaszolva, par igazsag-elem a temaban:

- nem mindenki vekony, de fiatal nok, lanyok koreben divat ez a testforma, bar manapsag azert mar egyre tobben normalis tapanyagosszetetellel erik el, nem koplalassall, es elobbieken jo esetben fellelheto nemi izom is

-mindket nemnel egesz gyakori a kave-peksuti, es hasonlo josagok kizarolagos fogyasztasa, ami sokszor azt eredmenyezi, hogy epito feherje hijan zero izom, illetve genetikatol es a bevitel mennyisegetol fuggoen vagy sok-sok elraktarozott zsir, vagy az etiop ehezokhoz hasonlo csont es bor testfelepites.

- elobbi pontban emlitettem a genetikat- az is szamit, de annal inkabb a gyerekkorban, fiatalkorban megalapozott etkezesi szokasok, ezaltal az anyagcsere "alapgyorsasaga" az adott szemelynel. Minel idosebb valaki, ez annal nehezebben valtoztathato

2016. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50 kiló vagyok, jó étvágyam van. Nálunk családi örökség. Nem tudok hízni, ha akarnék sem.
2016. dec. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te jó isten... Annál az típusnál, aki hízásra képtelen, pont fordítva működik a dolog! Ha nem sportol (mindegy mennyit zabál, az kijön belőle) csontváz marad. Ha sportol, akkor még van némi esélye kicsit magára szedni, izomba építeni, esetleg raktározásra bírni a szervezetet. A véznáknak a sport inkább plusz kilókat szokott jelenteni.
2016. dec. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!