Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lábam nagyon vékony, de...

A lábam nagyon vékony, de formás volt és hosszú is. Mindenki mondta, hogy ők is szeretnének ilyet. De amióta elkezdtem heti 6x edzésre járni, azt veszem észre, hogy izmosabb, de vastag lett. Hogyan tudnék vékonyítani rajtuk?

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Biztos sokat ettél.
2015. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne járj annyit edzésre, mást nem tudsz tenni, mivel az izmos lábbal van problémád.
2015. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezen miert csodálkozol? hisz izmos lett es valószínű hogy attól is lett vastag
2015. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ettem sokat, odafigyelek a megfelelő táplálkozásra. Nem csodálkozok azon sem, hogy izmos lett, csupán az érdekel, hogyan lehetne vékonyítani, anélkül, hogy abbahagynám a sportolást. :) 2. válaszolónak köszönöm.
2015. jún. 14. 17:04
 5/6 anonim válasza:
Na ez engem is érdekelne.Ugyanez a problémám.:D
2015. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hat jarj csak heti 2x edzeni lábra ,bár akármilyen edzés ami meg terheli a lábat az izmosít szóval lábra ne edz egyáltalán
2015. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!