Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni,...

Tudnátok tanácsot adni, hogyan vágjak bele?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 168 centi vagyok, és 67 kg. Szeretnék 60 kg-ra lefogyni, viszont annyi mindent lehet ma már a neten olvasni, és annyi tanácsot kap az ember innen-onnan, hogy már maga se tudja melyikbe vágjon bele. Mozgás mellett van- e esetleg bevált táplálékkiegészítő? (Regenor?)Mozgok egyébként, táncolok de sajnos ezt kevésnek érzem, és az időmből nem telik ki több ennél. Várok a tanácsokat, és előre is köszönöm :)

2016. dec. 6. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mozgás mellett a diéta válik be.Szükségtelen bármiféle kiegészítőért fizetni.Hagyd el a cukros,lisztes dolgokat,a köretet.Igyál sok vizet,méregteleníts.Fogyassz húst,zöldséget,gyümölcsöt,esetleg olajos magvakat.Ne edd fullra magadat egy-egy étkezés alkalmával.Vagy számolj és nézegesd a kalóriabázist.Lehet,hogy úgy könnyebb lesz.
2016. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

A Reg-Enor működik.

Mindent be kell tartani, sok jó példát láttam...

Én 2 hónap alatt 11 kg-ot fogytam.

Olyanok is fogynak, akik valamilyen okból nem tudnak sokat mozogni, sportolni.

2016. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a reg-enor hosszútávon nem igazán szerencsés "fogyasztószer" vagy méregtelenítő.


Nekem 6 hónap alatt sikerült leadnom 22 kg-ot, de azóta megundorodtam az összes zsírtól, kolbásztól, szalonnától, stb.

Ráadásul, amit megvontam magamtól, az utána rendkívül hiányzott.

Ezután kialakult ismét a jo-jo effektus és visszahíztam, amit lefogytam.


Gondold meg, hogy érdemes-e belevágnod, ráadásul nem olcsó mulatság. Nálam is voltak erőszakosan rábeszélő emberek, akik próbálták megnövelni az MLM bevételüket. Én nem a bevétel miatt csináltam a diétát, hanem mert hittem benne.


Az is érdekes, hogy aki ajánlotta ezt a terméket, annak sem volt hatásos ez a szer. Nem kérdeztem miért. Utána sem állt szóba velem, hiába kérdeztem, néha-néha válaszolt hetek múlva, ha volt olyan, ami kérdéses volt számomra. De amikor terméket ajánlott, akkor rögtön megtalált.


Biztosan nem vettem még mellé jó pár másfajta termékeket, ami segített volna hosszútávon a megoldást megtalálni, már ha volt erre.


Sajnos ez az MLM is arról szól, mint a többi, hogy hogyan építsük a magunk üzletét.

2017. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rengeteg dolgot próbáltam én is, javarészt eredménytelenül. 2,5hónapja iszom a regenort. sokan azon a véleményen vannak, hogy akinek fogy mellette, nem a szer miatt fogy, hanem azért mert bizonyos ételeket tilt. én a regenor előtt is jó ideje nem ettem édességet, se kenyeret...szóval 2,5 hónap eredménye -5kg és -6cm hasból. a szabályok betartásával nekem működik. igaz nem olcsó, de az édesség vagy csipsz sem az. igaz belekell ásni magát az embernek, hogy tisztában legyen vele, mit szabad enni és mit nem. ha érdekel téged kérdező, vagy mást, szívesen leírom mit eszek. sok sikert!!
2017. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves utolsó vállaszóló engem érdekelne hogy mit esszel.Főleg az hogy a munkába mit Visszel enni.És a regenort is viszed-e magaddal.Köszönöm a segítséget.
2017. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!