Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt sosem értettem . Ez hogy...

Ezt sosem értettem . Ez hogy megy? Lehet hülye kérdés:$

Figyelt kérdés

ha valaki 50 kg és felhízik 100 ra akkor a lába megvastagszik a bőre megnyúlik.és több szőr nő rajta vagy ritkább lesz a szőre?ugyan annyi szőrszála lesz mint eredetileg volt?

és ha megint lefogy akkor mi változik?


2010. máj. 2. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én még olyat nem láttam hogy valaki természetes módon felvett 50 kilót, főleg nem egy 50 kg-os ember.
2010. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az csak pl volt
2010. máj. 2. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki erösen meghizik, akkor a böre kitágul, mert kölnben "nem férne bele". Az, hogy több vagy kevesebb szörzete lesz, annak semmi köze a hizáshoz, az valami hormonális dolog ettöl függetlenül.

Ha utána lefogy, akkor a börének össze kéne menni, de ez csak akkor sikerülhet, ha lassan fogy, mert a kinyult börben a kötöszövetek vannak legyengülve és ezek csak nagyon lassan regenerálódnak. Ezek miatt keletkeznek egyébként a terhességi csikok is, ami nemcsak terhességkor, hanem elhizáskor is lesz, mert a börben lévö rostok megszakadoznak. A gyors fogyáskor a bör marad ugyanakkora, mint volt, az meber benne meg vékonyabb lesz, ezért a böre lig-lóg rajta, mintha pár mérettel nagyobb lenne. Ezt késöbb már nem lehet természetes úton rendbehozni, legfeljebb mütéttel, de úgy sem lesz igazán szép többé.

2010. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen de tegyük fel hogy egy vékony lábon egy tenyérnyi felületen van 80 szőrszál ha sok év múlva meghízik,kitágul a bőre akkor ugyan azon a lábon egy tenyér alatt 80 vagy kevesebb szőrszál lesz(mivel a bőr szétfeszül)?
2010. máj. 2. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

mivel a szőrtüszők száma a lábán nem változik valószínűleg megközelítőleg ugyanannyi szőrszála lesz....


ha pontos eredményt akarsz, akkor tetováltass egy négyzetet a lábadra, számold meg a szőrszálakat, hízz 50 kg-ot és a négyzetben számold meg újra a szőröket :D

2010. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szőrszálak száma marad, tehát ha meghízik akkor nagyobb felületen oszlik el ez a mennyiség, így egységnyi felületre kevesebb szőrszál esik. De össz-vissz marad ugyanannyi. Szerintem így van, de matekból sosem voltam jó, szóval... :DD
2010. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!