Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy sok az ilyen...

Tudom hogy sok az ilyen kérdés de én szeretnék rá választ kapni. Májusig kb. mennyit adhatok le?

Figyelt kérdés
van rajtam kb 20 kiló és a bikiniszezonig szeretnék tőle megszabadulni.Tudom hogy kb fél egy kiló a normális de ha beleveszünk néhány megállást, és ugye a karácsonyt akkor is sikerülhet?Előre is köszönöm a normális választ!
2011. nov. 9. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen hosszú nálatok a karácsony meg a húsvét. Ha nem tartasz nagy zabálásokat, akkor sikerülhet.
2011. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És mit vagy hajlandó érte tenni? Mert eddig csak azt árultad el, hogy:

májusig

megállás beiktatása

karácsony


Ja, és ahogy előttem említették a húsvét... no meg szülinap, névnap...

Az esélyek nem túl jók, őszíntén...

2011. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem írtam le, de nyílván ésszerű kereteken belül edzek és karácsonykor se leszek amnesiás és akkor se zabálom szét magam.A megállásokat meg úgy értem hogy 7-8 kilónként megáll a fogyás pár hétre..
2011. nov. 9. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
ha 7 kilónként megállítod a fogyásod, akkor 20 kiló alatt kétszer. penge diétával kb. 2 havonta. május még több mint 6 hónap, a keresztény ünnepek meg nem a tömegnövelés ünnepei, tehát egyáltalán nem kell kilókat hízni közben.. esetleg az ember eszik kalácsot vagy karácsonyi süteményt, valami zsírosabb húsokat, nem ezek fogják tönkre tenni a szervezetet vagy a tervezett szálkásítást.
2011. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!