Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta hány perc torna ideális?

Naponta hány perc torna ideális?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és 52kg/160cm

Nem vagyok túlsúlyos csak formálódni,feszesedni szeretnék:))


2010. máj. 2. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem napi 20 perc bőven elég. :) Sok sikert!
2010. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon egyénfüggő. pl én 160 cm 48-49 kg vagyok minden nap mozgok minimum 40 percet , van hogy többet de ez épp arra elég hogy ne szedjek fel plusz kilókat. ha eddig nem csináltál semmit akkor biztos már egy kis torna is sokat számít ha minden nap csinálod.
2010. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Több legyen, mint 15 perc és kevesebb, mint 1 óra :) Hajrá!
2010. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is gratulálok a kiváló súlyodhoz ! ( én is 160 centi vagyok különben :-D )


Ahogy az előttem levők is mondták, a minimum azért 20 perctől kezdődik és hát őszintén én nem szeretem azt mondani, hogy mennyi a maximum. Már csak azért is nem, mert gondolom a napi 2 órát úgyse haladnád meg, vagy igen ? :-) Mert az lenne egy maximum ( szerintem )

Az izom is kell pihenjen

2010. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az en biosz konyvemben az volt irva hogy napi 1.5 ora mozgas ell, muszaly....15 L es en tartom is ..;)
2010. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45-60 perc. Heti 5-6x. 1 pihenőnap minimum legyen.
2010. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is kb. 1.5 órát mozgok naponta. szerintem egyébként elég 40-45 perc,de az intenzív legyen,és változatos! a táplálkozásra is figyelj, kevesebb szénhidrátot, zsírt vigyél be,hogy szálkásodni tudj!

sok sikert,és kitartást!:)

2010. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Jártam régen futni most megint elkezdek+vannak Réka dvd-im meglátom mire jók:))

Szénhidráttal nem nagyon van bajom mivel olyan 3hónapja derült ki,hogy glutén érzékeny vagyok:(( Így még a táplálkozásban keresem a helyem.

Genetikailag nem vagyok hízékony,csak a fenekem és a combom tud nagyon "beerősödni":)))

Tényleg köszönöm a rengetek kedves és hasznos na meg bíztató választ:-)))))))))

2010. máj. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!