Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi kaja 2 mirelit pizza?

Napi kaja 2 mirelit pizza?

Figyelt kérdés
Olvastam itt gyakorin egy olyat ,hogy a fagyasztott pizza hizlal e és kb hány kcal .Na lényeg ami lényeg én jól lakok ennyitől és arra lennék kíváncsi ha napi szinten minden nap megeszek 2 fagyasztott pizzát fogyhatok ? ha igen akkor 1 hónap alatt mennyit ? Légyszíves olyanok kíméljenek hogy egészségtelen meg hogy tápanyag értéke alig van :D

2016. dec. 18. 04:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnézed a dobozon mennyi kalória, egy dr oetker ristorante ha nem rkasz rá semmi plusz sajtot, akkor 700kcal körül, tehát 1400kcal / nap ha mozogsz mellé fogyni fogsz.


Amúgy tényleg egészségtelen, rostos kaját kell mellé enni, ráadásul a hízás pont attól van ha egyszerre sokat eszel. Na most ha a pizzát elfelezed és később eszed meg 2 órával a másik felét, sokkal jobban jársz.

2016. dec. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy kevesebb kalóriát eszel, egyáltalán nem biztos, hogy fogyni fogsz. Saját tapasztalat. Ettem én is ilyen szirsz** kajákat, mint a fagyós pizza, baromira mínuszban voltam a nap végére kalóriában, és egy árva deka nem ment le rólam. Kíméllek én, de tápanyag nélkül a szervezet raktározni fog, és nemhogy fogyni, de még inkább hízni fogsz, hiába eszel kevesebb kalóriát.
2016. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Kalóriadeficitben muszáj fogyni, a fizika törvényei mindenkire vonatkoznak (bár a fényevők bizonyára tiltakoznak :)). Ennyi.


Az érdekes gondolat, hogy a sok evés egyszerre hizlal :D Nem, az egyszerre sokat evés nem okoz anyagcserelassulást s energia sem keletkezik miatta pluszban. Nem véletlenül fogynak sokan napi egy nagyobbacska, de még deficitet jelentő étkezéssel.


Persze ki tudja, kinek mi kavar be az anyagcseréjébe? Vannak trükkös dolgok.

Hormonálisan nem segíti a fogyást az inzulincibálás, az mondjuk igaz, de a kalóriák mégiscsak a legfontosabbak fogyásnál.

Nekem inkább az egészség és az élvezet az, de mások a prioritásaink.


Azt se tudhatod, bírod-e. Próbáld ki, ha annyira akarod, mert senki nem tudja garantálni, hogy nálad beválik.

2016. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mitől fogsz tudni sz..ni?
2016. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ezt nehéz megválaszolni, mert nem írtad hogy milyen magas vagy, hány éves, hány kiló, nő/férfi, így nem lehet tudni a napi kalóriaigényedet.

Az tényleg igaz, hogy ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyi kellene akkor fogyni fogsz. De ez csak azoknak számít, akiket nem érdekel hogy borzalmasan fognak kinézni. Nem baj, lényeg hogy a szent mérleg kevesebbet mutasson :)

Szóval fogysz, az izmod kevesebb lesz, a zsír kicsit több, löttyedt leszel, de a mérleg jót fog mutatni. Hajrá :)

2016. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudnal 1 honapig csak pizzat enni. Az elejen tok jo meg minden, de igen, a pizzat is meg lehet unni. (Pizzeriaban dolgozok :D)
2016. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!