Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt aki kipróbálta hogy csak...

Apuc kérdése:

Volt aki kipróbálta hogy csak iszik egy hétig, és nem eszik?

Figyelt kérdés
Ha igen hány kilót fogyott? És meddig birta ?

2016. dec. 23. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
ez nem jó módszer! a végén el is ájulhatsz! de ha nem ,és fogysz 7 kg-t akkor vissza hízod ,sőt még többet is
2016. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt. Az osszes ehsegsztrajk igy uzemel.
2016. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Én kipróbáltam, 7 napig bírtam, de utána amikor újra ettem, nagyon rosszul lettem. Ezenkívül a 7. napon már kb az ágyból sem bírtam felkelni, már a sétálás is nehézséget okozott.


Azt nem tudom, hogy mennyi fogytam tőle, de vissza is híztam hamar.

2016. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen volt ,idióta kreténnek hívják...
2016. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ismertem ilyet. Az ügyeletre hozták be hozzánk, nagyon rosszul volt mert tartósan alacsony volt a cukra. Amikor ellátuk jobban lett.

Egyébként így akármennyit is fogynál, garantáltam vissza fog jönni a duplája az azt követő falásrohamok miatt.

Dr

2016. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Velem is volt, nem én akartam, csak nem volt itthon semmilyen étel, 5. napon már elájultam az utcán is nagyon gyenge voltam, nem bírtam a lépcsőn se felmenni :/
2016. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Annyira sose voltam kíváncsi, csak 5 napig terveztem nem enni, de 4,5 után megéheztem és ettem, nem vagyok én mazochista :)

Fogalmam sincs, fogytam-e, gondolom, igen, de nem tartósan. Jól éreztem magam, nem bántam meg, az bizonyos, de ma már 2 napig nem bírom kerülni a fehérjét, mert nem bírom az izomvesztés gondolatát :D Kicsit túlreagálom, de azért ez még egészséges dolog.

Tudom, hogy 2 kilónál többet nem fogyhatok így, az pedig nekem semmi, a fokozódó izomvesztés és az anyagcserelassulás pedig nem hiányzik, ahogy más negatív hatások sem.

2016. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer három napig csak piáltunk és nem ettünk.

Eléggé megviselt. :(

2016. dec. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen de hulyeseg nehogy megcsinald

en belazasodtam a vegere

2016. dec. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Több volt, mint 1 hét. Nem tudom pontosan, mennyi.

8-9 kg lement.

Nem voltam jól. Nem csak nem ettem, aludni se tudtam...

2016. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!