Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lettél bikinikész két...

Hogyan lettél bikinikész két hónap alatt, viszonylag nagy súlyfelesleggel indulva (p.10-15 kg)?

Figyelt kérdés
Biztos többeteknek vannak jó és hasznos tapasztalatai. Ezen az oldalon írta valaki, hogy sporttal és gondosan megválogatott ennivalókkal leadott 10-egynehány kilót két hónap alatt. Más hogyan érte ezt el? Ha van sikersztorid, írd ide, hadd tanuljunk tőled! :-)
2010. máj. 3. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ó, köszönöm a nagy dicséretet !!! xDDD


Hát kezdjük előszőr is talán úgy, hogy ezt a kilós sztorit már startból eldobtam a fejemből. Én változást akartam látni, de nem a mérlegen, hanem a tükörbe. A mérlegen az se zavart volna, ha -30-at mutatott volna és közben a tükörben nem tetszik amit látok. Na és folytatva, ez elhanyagolhatónak tűnik, pedig nem az ! ( majd meglátod )


Elkezdtem mérni az ételek adagját, azt hiszem a napi kalóriamennyiségem 1500-1600 körül forgott és ezt szigorúan betartottam, semmi félrelépés. Az ételek minőségére is figyeltem és hogy őszinte legyek, nem igazán vettem olyant, amire nincs feltünteve a kalóriamennyiség. Biztonságban éreztem magam addig, ameddig minden papiron volt és nem csak úgy megsaccolva.


Ezen kivül naponta 1 órát mozogtam, vagy Pilates vagy aerobik, hétvégénként pedig elmentem úszni. Ezen kivül vettem egy szteppert és annyit csináltam, amennyit birtam plusz még egy kicsit :-D


Napi 2-3 liter folyadékot ittam


Ennyi volt ! És akkor most mondjam el, hogy miért nem érdekelt a mérleg. Én amikor fogyni kezdtem elhatároztam, hogy nem koplalásból fog állni a folyamat és nemis sport nélkül. S mivel naponta mozogtam szerencsére az izomtömegem nagy részét nem vesztettem el. És mivel inkább zsirból fogytam és nem izomból, és az izom nehezebb, mint a zsir, hát igy lett, hogy nem igazán érdekelt, hogy 2 hét alatt csak 2 kiló ment le, mert a tükörben bizony sokminden változott......és képzeld el, hogy még igy is, 18 kilótól szabadultam meg és 70-ről indultam !


És semmi nyúlós bőr vagy puha karok. Minden fitté alakult és feszessé ! És őszintén bevallva, ez az egyik esemény az életemből amire nagyon büszke vagyok. Én hiszek abban, hogy mindenki képes rá, ha pontosan és türelmesen csinálja. Tudom, hogy van aki azt mondja " áááh ez hülyeség, mérni a kaját s ilyenek ", de az eredmény elég kielégitő-e ? Mert szerintem a válasz igen.


Sok Sikert kivánok mindenkinek !

2010. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszoló!

Esetleg leírnád részletesen hogyan csináltad a kalória számolást?

2010. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2%
Általános iskola alsó.
2010. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bíztam abban, hogy itt nem jelenik meg a kötekedő alak. Erre fel tessék...most miért kell ez? Szűnj már meg! Első, gratulálok, ez igen!
2010. máj. 4. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a dolog. Én is 70 kg vagyok. Naponta futok, dvd tornázok is néha, még sem megy le egy deka sem.


Az étellele lehet gond.

2010. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!