Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyárra jobban...

Hogyan tudnék nyárra jobban kinézni?

Figyelt kérdés
47 kg vagyok. A súlyommal nincs gondom, mert tudom hogy ez a normális, viszont szeretnék bomba alakot nyárra. Van rajtam egy pici zsír, azt szeretném lepucolni, illetve izmosodni szeretnék. 160 cm 15 éves lány vagyok egyébként. Elmondanátok hogy mit kell tennem ezen céljaim eléréséhez? Utánaolvastam már, de nem tudom h először a zsírt pucoljam le, vagy izmot építsek? És hogyan érdemes mindezeket 15 évesen?

2016. dec. 25. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm.
2016. dec. 25. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adataid alapján nem vagyok biztos abban, hogy súlyfelesleged lenne. Az izomépítésről és a fogyókúráról is teljes könyveket írnak. Ha könyvet nem akarsz olvasni tájékozódj a témával foglalkozó weboldalakon, van egy pár. Néhány mondatos választ nem lehet adni a kérdésedre.
2016. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Konditerem. Zsír szerintem egyántalán nincs rajtad szóval mehet a tömegelés bár nőknél lehet nem úgy van mint férfiaknál. :D De tömegeléshez sok szénhidrát meg fehérje kell és kevés zsír. Bár otthon is ha csinálsz guggolásokat meg felüléseket is el lehet érni egy alakot de akkor inkább rendesbe csináld. :D
2016. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
én úgy szokttam hogy a zsírt késsel lepucolom ahogy mondtad, megfogom bőr alá benyúlok a késsel és kaparom kifele aztán bevarrom és ráedzek egy fél órát
2016. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet feleslege, de nyilván nem sok.


Nos, kezdőként izmosodhatsz szálkásításkor is, bizonyára nem eleget, úgyhogy azt ajánlom, hogy szálkásíts picit, majd tömegelj (bár éppenséggel fordítva is lehet, illetve ha tömegeléssel nem minimális zsír jön fel, akkor megint kell szálkásítani).


Edzened ugyebár mindenképpen kell, kell egy jó étend, megfelelő kalóriabevitellel (szálkásításkor deficit, tömegeléskor többlet).

Az nem igaz, hogy kevés zsír vagy sok szénhidrát kell bármikor is, ez választható (hacsak a tested nem választ helyetted, nem mindenki bír akármilyen, elvileg működő makrókat).

2016. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fejlődésben lévő lány vagy, szerintem elfér rajtad az a pici zsír. Inkább az izmosodást célozd meg. Kell egy egészséges testzsírszázalék, hogy jól működjön a hormonrendszered.
2016. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Akkor utánanézek még bővebben a tömegelésnek és az izmosításnak, később pedig majd leszálkásítok :) Köszönöm még1szer.
2016. dec. 27. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!