Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam lefogyasztani a...

Hogyan tudnam lefogyasztani a combjaimat?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha vegkonyabbak lennenek a combjaim de mar annyi mindent kiprobaltam Leg magictol mindenfeleig de hiaba.Nem tudtok valami jo kulso es belso comb gyakorlatot ami hatasos?Nagyon fontos lenne mert mar depresszios vagyok.Kerem segitsetek!!:(((((
2010. máj. 3. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
használd rendesen a leg magicet...és/vagy futás, úszás, bringa
2010. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legjobb a futás!!

És kísérőnek Réka dvd-i.Nekem rengeteget segített.A Barbara blogspotről le is töltheted.

De az is elég ha a futás mellé sokat guggolsz és kitöréseket is csinálsz:))

Sok sikert:))

2010. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ajándékozd nekem a leg magicet, olyan rég szeretnék egyet, csak nem futja rá
2010. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diétázni kell, helyi zsírégetés nincs, a test zsírraktára egy komplex egész... A helyes diéta összeállításához meg érteni kell a táplálkozáshoz. Azt meg meg kell tanulni. Sajnos ez van.
2010. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Edzhetsz óraszám, ha a kajálásod pocsék (és tényleg apróságokon múlik), akkor nem fogsz fogyni.
2010. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!