Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásodhatom/vékonyodhatom...

Szálkásodhatom/vékonyodhatom ha nincs meg a kellő fehérjebevitel?

Figyelt kérdés
Nyersvegán vagyok és jövő héttől indul egy Zumbaoktatás a városunkba amire jelentkeztem. Heti 1-szer tudnék csak eljárni (1 óra) :(. Szeretnék zsírt égetni, nem sokat, 5 kg felesleg lehet rajtam. Férjét nem sokat eszem főleg a 811-és étrendemmel. Azt hallottam hogy kevés fehérje mellett az izmot bontja először a szervezetem. Mégis ha nem eszem túl magam és kalóriadeficit alatt maradok akkor a zsírból is fog lemenni vagy csak izom?

2016. dec. 26. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zsír is menni fog le, de csak ha nem vagy nagyon túlsúlyos (5 kg felesleggel abszolút nem) akkor nem ajánlom.. egy vékony ember ugyan úgy nem néz ki jól mint egy kövér. Az izmok tesznek széppé. Egyél sok fehérjét! Az a legjobb megoldás:)
2016. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy zumbától nem fogsz semmit se fogyni, az nagyon kevés. Fehérjére pedig szüksége van a szervezetnek.
2016. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te étrendedtől (amit én nem tartok egészségesnek, de ez az én véleményem) már eleve fogyni fogsz, felesleges a kalóriákat számolni, főleg 5 kg felesleggel. Figyelj oda nagyon, a fehérjehiánynak elég sok kellemetlen tünete van hosszabb távon, és edzés nélkül is izomvesztést okoz. Pótold az étrendedből hiányzó vitaminokat (minimum a B12-t).
2016. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!