Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell súlyzós edzés az én...

Kell súlyzós edzés az én esetemben?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék.Aerob mozgásokat végzek pl bicaj,lépcsőző,stb..napi 1 órákat,de olvastam hogy sokan mondják ezeket a súlyzós edzéseket pl tárogatás,csigalehúzás,fekvenyomás stb..A gondom az hogy eleve van izomzatom,és nem szeretném ha vastagodnék,zsírból szeretnék veszteni.Izom nem kell.Tulajdonképpen az a masszív testfelépítésű vagyok,szóval nem kéne erősödni.
2010. máj. 3. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:
L
2010. máj. 3. 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert a súlyzós edzés rendkívül jó zsírégető aerobbal kombinálva. Izmosodni meg nem fogsz drasztikusan, ha nem lövöd az egekbe a fehérjebeviteled. Formálódni fogsz, ami pedig mindenkinek jól áll.
2010. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát nem tudom mi számít sok fehérjebevitelnek,de nem eszek naponta húst mert nem kívánom,pedig szeretem,de azért heti 2-3 szor eszek,inkább túró,kefír,joghurt,sajt tej ilynek,de ezeket olyan átlag szinten.

és köszönöm a választ,lesz súlyzózás akkor:)


annyit még megtudnál mondani hogy kb hány kilós súlyokkal csináljam úgy max? Olyan 3X15 -ös sorozatokra gondoltam meg mondjuk max 5 kiló,de a kilóba nem vagyok biztos...

2010. máj. 3. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!