Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a lány anorexiás?

Ez a lány anorexiás?

Figyelt kérdés
14 éves, nem menstruál, nincs melle, olyan mint egy deszka és mégis kövérnek tartja magát. 152cm, 37-38kg. Nem mondanám, hogy fogyózik mert eszik csak olyat nem hajlandó enni amiben búza finomliszt és fehér cukor van.

2016. dec. 30. 20:16
 1/7 anonim válasza:
25%
Nem hinném, hogy az lenne. A menstruációnak 17 éves kor alatt kell megjönnie, a melle is nőhet még. Nem mindenkinek lesz nagy. Az hogy kövérnek tartja magát az az ő dolga.
2016. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen, ez anorexia. kórosan sovány, nincs menzesze, és fél a hízástól (gondolom azért nem eszik cukrot, lisztet stb)
2016. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ő dolga elő. Durva testképzavara van, ez alapján jogos anorexiára gyanakodni...
2016. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*első
2016. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
14 éves vagyok nincs mellem nem menstruálok,én sem eszekbúzafinomlisztből készült dolgokat mert odafigyelek magamra és az alakomra 168cm vagyok és 45 kg.ÉS NEM VAGYOK ANOREXIÁS.valszeg a csaj csak figyelemfelkeltésből csinálja,vagy szimplán tartani akarja az alakját.De ezzel semmi baj nincs
2016. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok,kövér vagyok 1,5 éve menstruálok, de NINCS MELLEM. Még soha nem viseltem melltartót sem. Ennyi,attól hogy vékony még lehetne melle,meg megjöhetne neki,de ha meglenne is és kövér lenne sem biztos,hogy lenne melle.
2017. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ember hülyeség komolyan...: AZ ANOREXIA NEM FIZIKAI HANEM MENTÁLIS BETEGSÉG!
2017. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!