Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tartjátok a fogyókúrát...

Hogyan tartjátok a fogyókúrát szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek sehova, szóval elég könnyen. Úgy főzök, amit máskor, ugyanúgy, mint karácsonykor (csak szenteste ettünk rokonnál, az az egyetlen étkezés volt kilengés, illetve a másnapra maradt 2 rúd bejgli rám eső része, ami nem volt sok).
2016. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen🙂
2016. dec. 31. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem fogyókúrázok. Én diétázni szoktam.

2. Ünnepek alatt lesz@rom a diétát.

2016. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyókúra, hanem folyamatos normális étrend, és ugyanúgy tartom, mint máskor. Attól, hogy ünnep van, miért kéne másképp ennem?
2016. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem megyek semerre:)

Így nem nehéz.

De ha mennék, nem innék, nem ennék, mondván, hogy ettem előtte.

2016. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit iszok h mindent kihanyjak... (viccelek) de am unnepek alatt nem tartom
2016. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint máskor. Nem fogyózom. Az év 355 napján ugyanúgy étkezem. Figyelek arra, hogy mit eszem. A maradék 10 nap (ünnepek) annyiban különbözik, hogy megengedek magamnak kicsit nagyobb adagot, vagy extra édességet. Mivel én alapból nem kerítek nagy feneket a szilveszteri mizériának számomra semmiben sem különbözik a többi naptól étkezés szempontjából. Illetve a mai nap kivétel, mert maradt pár darab linzer karácsonyról azt megettem, nem akartam kidobni.
2016. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Napközben eszem azt, amit rendesen szoktam, reggelire kolbászos rántotta zöldséggel, ebédre húsleves, sült hús irgalmatlan mennyiségű sült zöldséggel, savanyúsággal. Estére eszem egy salátát, majd elmegyek bulizni, istentelenül berúgok és elfelejtem a diétámat erre az estére, eszem majd chipset, popcornt, virslit, kenyeret meg amit adnak. Egyszer van az évben szilveszter, elengedheted magad te is nyugodtan egy estére.
2016. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első voltam, csak az elmúlt percekben rájöttem, hogy ma van szilveszter... Nos, szolid ebédem volt és ennyit a napról. Holnap délutánig nem éhezem meg, nyilván nem eszem, minek?

Bőven sok gasztrohedonizmus van minden egyes napomban, alkoholizáltam is az utóbbi időben... Több nem kell.


Ha mennék valahova, akkor ennék, ami jön, bizonyos keretek között. Van, aki elengedheti magát korláttalanul, max. hízik egy picit. Nekem nem kellemes akárhogyan enni, a túlevés és a túl sok szénhidrát nem esik jól. Vagyunk így egy páran, akikhez túl passzol a választott életmódjuk, nagyon messzire nem célszerű elkóricálniuk (na jó, nagyritkán azért megteszem, de annak komoly feltételei vannak).

2016. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit ettem, azt is kiokádtam, amúgy meg egész évben tömegelek...
2017. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!