Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlatok...

Hitetlenhitű kérdése:

Milyen fogyókúrát ajánlatok egy 14 évesnek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. (160 cm és 65 kg)

Nem járok semmiféle edzésre, hetente 3-szor tornázom (az iskolában), nem használok kerékpárt (csak ha nagyon muszáj), születésem óta testesebb vagyok, könnyen felhízom de nehezen adom le.

Ti milyen fogyókúrát ajánlatok? Bármilyen segítség jól jön! Köszönöm előre is!



2016. okt. 2. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én semmiképp sem ajánlanék neked fogyókúrát! Egy fejlődésben lévő szervezet vagy, ezért nem ajánlatos bármit is megvonni az étkezésedből!

Arra esetleg ügyelhetsz, hogy miből mennyit eszel, hogy sok gyümölcsöt és zöldséget fogyassz és minél változatosabban étkezz, anélkül, hogy túlennéd magad!


Egyébként érdemes körülnézned a sportok között, hátha találsz olyan mozgásformát, amit szívesen végzel! :)

2016. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén, a 160 cm és 65 kg teljesen jó:) legyél boldog, ennél jobb kúra nincsen. c;


15/l

2016. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
73%
Figyelj 14 vagy, még simán nőhetsz, és akkor jobban eloszlik majd az a 65 kiló:D
2016. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sport heti 3-4x 40-60 perc kocogás kezdésnek jó
2016. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
20%
Szerelem a legjobb fogyokura!:) en azt ajanlom...nemkel meg vonnod magad semitol..
2016. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ;)
2016. okt. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!