Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó fogyókúrát ajánlanátok?

Valami jó fogyókúrát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves vagyok és sajnos duci vagyok.. Régóta problémám van alakommal és hogy elhíztam teljes mértékben saját hibám.. Nem mozogtam sokat nassoltam és rendszertelenül ettem.. Leszeretnék fogyni végre egy saját egészségemért kettō nem érzem jól magam a börömben 3 hónap alatt lemehetne rólam 8-10 kiló? Milyen mozgást ajánlanátok? Köszönöm elôre is :) sikertörténetek is jöhetnek
2016. szept. 19. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak az alapok :


[link]


[link]

2016. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%
Egyél annyit amennyi jólesik. Sok gyümölcsöt egyél, rendesen táplálkozz. Mindent lehet enni mértékkel. Fontos, hogy ne fogyj le gyorsan, mert akkor le fogsz gyengülni. Sok sikert!
2016. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második, ha én annyit eszem, amennyi jólesik, az a kalóriatöbbletem másfélszerese, alatta speckó étrend legyen a talpán, amivel nem éhezem. A gyümölcs határozottan ront a dolgon. Úgyhogy ez azért nem mindenkinél ilyen egyszerű.


Kérdező, a célod reális, de hogy menni fog-e, az más kérdés.

Lehetőleg olyat mozogj, amit szeretsz. A legtutibb szerintem a súlyzós edzés, sok aerob, esetleg némi kardió kombó.

Válts életmódot!

2016. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindegyikôtöknek de azt valóban hallottam hogy a gyümölccsel vigyãzni kell :) èletmódot mindenkèpp váltok ezért is tettem le cigit pl
2016. szept. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!