Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elkészíteni a...

Hogyan lehetne elkészíteni a csirkemellet úgy, hogy beleférjen a fogyókúrába? Többi lent.

Figyelt kérdés

Csak a csirkemellet szeretem húsok közül, azt is főleg rántott húsban, de az nem a legdiétásabb. Nagyon sokszor ettem úgy, hogy serpenyőben megsütve és megfűszerezve, de megutáltam, annyira sokat ettem így.


Mit tanácsoltok?


2017. jan. 1. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Tojásba mártsd, utána pedig pl.darált dióba, zabba, akármibe. Nagyon finom!
2017. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bárhogy belefér, persze diéta kérdése. De egy kis bundázástól nem fog automatikusan megakadályozni a fogyásban. Persze jobb, ha máshogy eszed, de már írták, hogy hogyan lehet jobbá tenni a rántott formáját (bár kit mi zavar benne. nekem a zab nem opció, bár a lisztnél jobbnak tartom, s van, akinek a zsír nem fér bele). Sokféleképpen elkészíthető a csirkemell. Keress rá, tuti milliárd verzió van. Vagy kérdezd meg a testépítésben, ott eléggé értenek a témához, ők sem siváran szeretik (persze van, aki soha nem eszik húst ott, de a többség azért igen s a csirkemell az összetétele miatt népszerű a körükben). Ha én képes lennék csirkemellet enni valaha, akkor zöldségekkel csinálnám meg, akár lecsósan vagy mikor mi tetszik. Belekeverheted salátába, rizsbe, akármi.


Vagy ehetsz csirkecombot, disznót, lazacot, tojást, de ez már más műfaj.

2017. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!