Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így kb. Hány kalória? És...

Ez így kb. Hány kalória? És fogyokúrába illeszthető-e?

Figyelt kérdés

Reggeli: norbi update kakós csiga

Tízórai: 3db sárgabarack

Ebéd: kistányér csipős kínai (zöldségek, és csirke van benne csipős szósszal) köretnélkül

Uzsonna: natúr joghurt, sárgabarackkal, és őszi barackkal, megszórva fahéjjal

Vacsorát nem eszek addig amíg nem tudom hog ehetek-e.



2016. júl. 24. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
egyél szépen vacsorát mert ez kevés lesz így
2016. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kakaós csigát passzolom, olyan 200ra tippelek, de nem tudom mekkora, mennyi volt benne miből.

3db? Mekkorák? Mondjuk 70kcal

Kis tányér? Mi volt benne konkrétan? Így nem tudok segíteni, tippelni tudok, olyan 300körülre ha kevés.

Joghurtból mennyi? 200g? Akkor olyan 100kcal

Mennyi sárgabarack? Mennyi őszi? 200 ha olyan 5-6db-t ettél meg.

2016. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de így még csak közelítőleges választ se lehet adni. Ezek nem mennyiségek. Vagy csináld komolyan és mérd le grammra, vagy ne csináld. Mi az hogy ehetsz -e? Gondolod át ezt az egészet mégegyszer.
2016. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez eddig nem sok, egyél minimum valami fehérjét, mert azzal rosszul állsz. Bár ezzel lehet, hogy már elkéstem.


De ha a kalória érdekel, akkor számold ki... Mi nem tudhatjuk így, hogy mi van, csak az látszik, hogy ez bizonyára igen kevés volt.

2016. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!