Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az activia mennyire hizlal?

Az activia mennyire hizlal?

Figyelt kérdés

fogyni szeretnék,de viszont nem szigorúan fogyókúrázok csak kevesebbet,eszek és hasznosabbakat. Pl reggelire semmit,ha itthon vagyok,ha pedig dolgozom akkor egy joghurt...

délután rendesen eszek amit főzök legyen az húsleves vagy bármi,és este 6 után semmit nem eszek,ha pedig éhes leszek akkor bio bulátát eszek vagy 20db-ot esetleg joghurtal.. activia..


2010. máj. 3. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én most könnyesre röhögtem kínomban magam.

Olvasd el ezt. Nem a 90 napos szarságon van a hangsúly, hanem itt választ találsz a helyes étrendről, nagyon hasznos hozzászólások vannak benne.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__82..

2010. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit akarsz belőle enni? ha mozognál, sportolnál, akkor nem kéne görcsösen kalóriát számlálj
2010. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Reggelit mért is nem eszel? Egyik osztálytársam úgy fogyott 10 kilót fél év alatt, hogy reggelizet mindig krvasokat (láttam az osztályban olyan 9 körül kajált de annyit, hogy rossz volt nézni:D) állítása szerinte olyan 3 körül ugyanúgy evett sokat ebédre, és ezzel letudta a napi étkezést (változatosan evett). Délután este nem evett semmit. Azt mondja nehezen bírta, de a hatás látványos..
2010. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy héten 2 szer megyek futni... meg ha jó idő van akkor barátommal lemegyünk pingpongozni vagy épp tollasozunk..

szóval mozogni mozgok.

egyébként reggel nem kívánom a kaját annyira,és délben is keveset eszek,ezért vagyok ált éhes estefele..

2010. máj. 3. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:

A gyümölcsös tele van nyomva cukorral.

A natúrban meg ugyanaz a kultúra van, mint bármilyen más natúr joghurtban. Csak egyféle joghurt létezik, ha más kultúra lenne benne, akkor nem joghurtnak hívnák, hanem mondjuk kefírnek.

2010. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
23:52 ne izgasd magad, a natúr joghurtok fele is tele van cukorral...legfeljebb ráírják, hogy 0,1% zsír :D
2010. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
számolj még többet kalóriát! sőt, számolj Brown-mozgás egyenleteket! annál jobb nem is kell! az agymunka is kalóriát éget.
2010. máj. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

A magyarországi joghurtokban van cukor? Fuj, de rosszul hangzik! Végülis kóstoltam már magyarországi joghurtot, s elég furcsa volt, de ki nem tudtam találni, hogy miért. Akkor ezért viszik a tesómék maguknak kilószámra a joghurtot, mikor hazajönnek.XD

Ha van szerbiai ismerősötök, rokonotok, akkor próbáljátok ki az itteni joghurtokat, tarhókat!

2010. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy gondoltam, hogy normális joghurtot vesz az ember, nem valami műszart, és mindenekelőtt megnézi az összetevőket.
2010. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!