Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki aki ért hozzá tudna...

Valaki aki ért hozzá tudna válaszolni a kérdéseimre? (mozgás, étrend)

Figyelt kérdés

Oké szóval 15 éves vagyok és szeretnék 5-6 kilót lefogyni úgy a nyárra. Nem szeretnék semmi fogyókurába kezdeni, ilyen 90napos meg satöbbi. Tehát azt szeretném megkérdezni, hogy mit ne egyek, mit egyek, milyen gyakorlatok végezzek, lehetőleg itthon?

Ja és tegnap a reggeliben Rubint Réka volt és azt mondta, ha hanyagoljuk a fehér kenyeret és lisztet le lehet fogyni, ez igaz? előre is köszönöm a válaszokat:)


2010. máj. 4. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: egészséges, kiegyensúlyozott étrend, rendszeres evés, kerüld a nasikat, kólát, chipset....és sportolj többet, mint amit megeszel...figyelj a kalóriákra, számold ki a napi kalóriaszükségletedet sport mellett és egyél annál max 10 %-kal kevesebbet ...fiatal vagy, semmi drasztikus fogyókúra nem ajánlott, sport, sport és sport: pl, bringázás, futás, úszás + otthoni torna
2010. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is neztem a tegnap reggel Rubintot es elcsodalkoztam amikor azt mondta hogy o kacsa zsirral foz...(800 kaloria/100g.)Ne egyel feher kenyeret,edesseget,egyel sok gyumolcsot,salatat,husok kozul csirket (bor nelkul),halat,egyel otszor egy egy kicsit es menj el uszni.
2010. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó de mit sporoljak? és hogy számoljam mi mennyi kalória kell? lehet hogy hülyeséget kérdezek de nagyon nem értek hozzá:D
2010. máj. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!