Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a rántotthúsról (jelen...

Ha a rántotthúsról (jelen esetben csirkemell) leszedem a panírt, akkor az jó diéta esetén ebédre?

Figyelt kérdés

tehát a panír szívja fel azt a temérdek olajat? (plusz ok, nyilván a zsemlemorzsa meg a liszt sem lesz rajta)


amúgy lemértem és 2 szeleten ez 6 dekát jelentett :D -ezt azoknak akik szerint az elhanyagolható-


2010. máj. 4. 15:54
 1/8 anonim válasza:
Biztosan jó, csak ne legyen túl sós maga a hús. Egyébként, a párolt mell még ettől is jobb.
2010. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha most ilyet csinált neked anyud, vagy te csináltad, akkor oké..

De legközelebb párold, vagy rakd bele jénaiba, szórj rá füszereket (ne rakj bele zsírt, olajat), és rakd be a sütőbe

2010. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a rántott húsról leszeded a panírt, akkor ne rántott húst készíts.
2010. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez volt itthon, és erre felhasználta az összes mellet anyu, és nem erre számítottam, de gondoltam enni csak kell:D
2010. máj. 4. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:

én azt mondanám hogy diétásabb... nem diétás. Mégiscsak olajban sült az a husi..

inkább párold máskor, ha tudod.

2010. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, Istenem! Nyugodtan edd meg azt a nyomorék csirkemellet! Nem fogsz tőle hízni. Én speciel nem szoktam leszedni a panírt, de te tudod.

Nem lehet folyton párolt cuccokat enni, mert az ember egy idő után már attól hányni kezd, hogy nincsenek ízek.

2010. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:DDDD utolsón jót nevettem: "nyomorék csirkemellet" :)
2010. máj. 4. 19:42
 8/8 Fingkirály válasza:

A csirkemellnek sehogy sincsen íze, kb annyira ízletes, mint a hungarocell vagy egy nejlonzacskó. Nagyszerű fehérjeforrás, de egy gasztronómiai katasztrófa.


Mondjuk, ha te nem szeretsz jót enni, tehát a kaja neked leginkább csak táp/üzemanyag funkciót képvisel, akkor pont jó.


De ne feledd, tápokat a (haszon)állatok szoktak enni. Az emberek ételeket szoktak :)

2016. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!