Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kezdtétek el a diétát?...

Miért kezdtétek el a diétát? Mi tartja bennetek a lelket, hogy végig csináljátok? Mi a motivációtok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 7. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért kezdtem, mert úgy éreztem szükségem van rá, szeretnék egészségesebb lenni és jobban kinézni. A lelket az tartja bennem, hogy tudom, hogy mit fogok elérni és az milyen jó lesz. Egy kicsit már most is jobb, így most vannak dolgok amikre figyelhetek. Én magam úgy motiválom, hogy azt mondom meg tudom csinálni és majd megmutatom magamnak milyen erős is vagyok. :D Sportolni amúgy is szeretek, az egészséges kaja meg sose árt.
2017. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamra nézek es látom, hogy egy dagadt gci vagyok, ami nem tetszik.
2017. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
24%
engem végig az motivált hogy.. nem tudom! de húzz a pics** és dugd fel magadnak a motivációdat csíra
2017. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Engem az egészségem motivált és az a sok ember, akinek sikerült lefogynia. És persze jó alakot szerettem volna, mert nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben. Az tartja bennem a lelket, hogy nem azért kezdtem el és csináltam ez idáig, hogy most feladjam.
2017. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Mivel elég maximalista személyiség vagyok, engem az, hogy milyen jó lesz, ha én leszek a legvékonyabb lány az osztályban :D Meg hogy milyen jó lenne, ha rám jönnének az XXS-es méretű ruhák egy olyan boltban, ahol alapból kicsi a méretezés a többihez képest, stb
2017. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Azért kezdtem el mert végre reálisan láttam magam a tükörben és rájöttem hogy dagadt vagyok. 30 kg pluszom volt (azt hittem csak 20, de kiderült, hogy 30 :D). Az tartotta bennem a lelket végig, és a mai napig is, mivel nem térhettem vissza az az előtti étrendemre, jelenleg izomépítés a cél, hogy szombaton csaló étkezésem van :D
2017. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mivel a lányok a vékony/sportos fiúkat szeretik és duciként egyedül halnék meg ìgy kénytelen vagyok lefogyni mert szeretnék egy barátnőt.16F
2017. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 ez nettó hülyeség, de ha téged ez motivál, legyen... ennél meg az xxs-es csaj célja is értelmesebb..
2017. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 egészen pontosan mi a problémád?

"Xxs-es csaj" vagyok

2017. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok egy nap arra ébredni, hogy a jelenlegi +10 kg helyett +30 van rajtam.


Igazából az a nehéz, hogy "optimálisan" eloszlik a jelenlegi feleslegem, ezért én alapvetően jól érzem magam a bőrömben, csak meglepődtem, amikor ráálltam a mérlegre:S

Nagyon lassan, szinte észrevétlenül tudnak felcsúszni a kilók:(

2017. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!