Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt lehet a zold...

Mennyi ido alatt lehet a zold teaval fogyni? Lehet-e egyaltalan fogyni tole? Ha igen ti hogyan csinaljatok meg a teat?

Figyelt kérdés
L:17 vagyok. Aprilisban itt lesz a 18-dik szulinapom es a teli unnepek alatt felszedtem jo par kilot. 65kg vagyok es nagyon alacsony ugyhogy igen meglatszik rajtam a felesleg. Gyorsan szeretnek lefogyni es ugy olvastam a zold tea segit ebben igaz ez vagy esetleg nektek valami mas jobban bevalt ?? Segitsetek kerlek :)

2016. márc. 10. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a zöld tea pl. narancsbőröm eltűnt mikor napi 2 csészével ittam, de hogy önmagában fogyasztana?! Mozgás és diétás étrend, ez hoz eredményt.
2016. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trafó1 ***** válasza:
100%
Nagyon jó a zőld tea, mondjuk csak ha azt iszod és nem eszel semmit.
2016. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislány, ideje kinőnöd a mesékből :) Nyilván az étrendeden múlik a dolog. Nem mondom, hogy nincs anyagcserét icipicit javító növény (nem értek hozzá, azt mondják, vannak ilyenek), de ezzel önmagában semmire nem mész...

A zöld tea attól még jó, én is szeretem, mert finom. Nem túl forró vízzel kell felönteni a tealeveleket, s hagyni ázni (perceket nem tudok, bocs), ennyi. S persze nem kell ízesíteni semmivel, a tealeveleknek van saját ízük.

2016. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bäzmeg én meg itt szopatom magam azzal, hogy minden reggel éhgyomorra aerobozok, grammra kimért kajám van, pedig elég lenne teát szopogatnom.
2016. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!