Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lettél evészavaros?

Hogyan lettél evészavaros?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy másoknak hogyan és miért alakult ki.

2017. jan. 8. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a stressztől.
2017. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximalista vagyok, és a mániám hozta ki, hogy mindig mindenben jobbnak (tehát vékonyabbnak) kell lennem mint mindenki más
2017. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt kezdődött, a pontos okát nem tudom, ez összetettebb folyamat, szerintem mindenkinél.
2017. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nagyobb darab voltam a kelleténél, ezért elkezdtem fogyózni. Rendesen csináltam, nem koplaltam. 84 kg-ról vagyok most 56, viszont bulimiás... Nem tudom pontosan mikor és miért csapott át a fogyókúrám ebbe a betegségbe. Az előző válaszadónak van igaza, tényleg nagyon összetett dolog ez. Talán a magány okozta, ki tudja.
2017. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egyetem után az az életcélom...35 kg az ideális testsúly, mikor már egy darab mogyorótól tele vagyok!!
2017. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De most is kicsit elvont módon étkezek. Előző voltam.
2017. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy úgy nem sokáig fogsz életben maradni?

Miért pont ez az életcélod?

Attól, ha fogysz, nem lesz jobb semmi, nem fogod jobban szeretni magadat, és nem leszel boldogabb, max kimerült és gyenge


2-es válaszoló voltam

2017. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!