Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, segítség!...

Szeretnék lefogyni, segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy 15 kilós feleslegem van, de ha abból leadnám a felét, már nagyon jól néznék ki...Ha a 15 kiló lemenne, modell alkatom lenne, eddig is az volt, csak sajnos a rendszertelen kajálások miatt, meg a sok édesség, és tészta, kenyér evése miatt feljöttek a kilók. Nem tudom kipróbálni a mindennap drága kajákból keveset diétákat, amit a weben irnak. Mert arra nincsen pénzem, hogy minden étkezéskor minden nap mást egyek... Nagyimnál lakom, és az ő főztjét kell ennem, mert nem tudok magamra főzni. Jelenleg annyit tettem, hogy kevesebbet ettem, nem eszem édességet, cukrot, elhagytam a kávét, 6 után csak nagyon minimálisat eszem, és az is csak fehérje. Ezzel a rendszerrel fogytam vagy 3 kilót 3 hét alatt, de nekem nem elég látványos... Futni nem birok, úszni menni sok idő, és drága, mert vagy 30 km-ert kell utaznom az uszodáig. Otthon edzek?
2010. máj. 5. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért nem bírsz futni menni?
2010. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert enm birom, állandóan rosszul vagyok utána, meg közben, pedig egyszer 1 hónapig rendszeresen jártam futni, de nem okoz örömet, mert csak fulladok... És az 1 hónpa alatt folyton azt vártam mikor fogom már megszokni, de nme tudtam....
2010. máj. 5. 15:40
 3/13 anonim ***** válasza:

3 kg 3 hét alatt tök jó, és később fogod látni, hidd el

j idő van, legyél sokat levegőn, sétálj, és edzz otthon, ha más nem megoldható

és ne legyél türelmetlen!!

én karácsony óta fogytam 78-ról 70 kilóra, és most kezdték el megjegyezgetni az ismerőseim

2010. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

15:51 voltam

elnézést, eddz helyesen:-)

2010. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én is ilyen fulladós vagyok.

Próbáld ki azt h egy perc futás, 2 perc séta, és ezt sokszor, fél óránál többször..

2010. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én a Spinninget ajánlom. Rohadtul égeti a zsírt. Meg ha elfáradsz akkor ülve is tekerhetsz. Lényeg a folyamatos mozgás. Mellette persze diétás étrend kell hogy sikeres legyen az eredmény.
2010. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell feltétlenül drága kaján élned, amit a nagymamád főz is tökéletes. Nálam nagyon bejött a fél adag fogyókúra, hogy mindennek, amit a tányéromra kiszedtem a felét át tettem egy másik tányérra és csak az egyiket ettem meg.

Evés előtt igyál meg mindig 1 pohár vizet, ez is jó taktika, mert eltelít.

Viszont rossz hírem is van :)

Sportolnod muszáj!!!

Különben bele esel a jojó efektusba.

A lényeg a rendszeresség!Nem pedig a teljesítmény!

Ne várd el magadtól, hogy első alkalommal úgy fuss mint egy olimpikon. Kezdetben tegyél 30-40 perces gyors sétákat.

Az is fontos, hogy hagyj magadnak időt a regenerálódásra!

Kell 2 nap a héten mikor nem edzel, ilyenkor foglalkozz magaddal.

Végy egy jó fürdőt, hallgass jó zenét, menj bulizni!

Ne várj a holnapra, csak ma van!Kezd el ma!

Ha kérdésed van vagy csak dumálni szeretnél,írj bátran!

További szép napot!

2010. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elsőnek! 15kg súlyfelesleggel nehogy már futni küldd! Ugye te sem gondolod komolyam!
2010. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah bocs, most olvastam, a felét már leadtad. Akkor mehetsz, de ha nem jön be, válassz más mozgásformát.
2010. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eddzél DVD-kre, nagyon hatásosak. A 3kiló/3hét nagyon is jó,más örülne neki, hogy a heti 1kg átlagban lemegy. Hozzáteszem, ennél többet ne is várj, mert nem lesz tartós.
2010. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!