Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne kívánjam...

Mit csináljak hogy ne kívánjam az ételt?

Figyelt kérdés
Igen, tudom buta kérdés. Kicsit bővebben kifejtem . Mondjuk egy ebédkor pont annyit eszem hogy tudjam nem leszek éhes csak mondjuk 4-5 óra múlva. Közben kb 1-2 óra múlva megkívánom az ételt úgy hogy közben tele vagyok, meglátom az ételt és eszem. Olvastam hogy fekete meg zöld tea az elveszi az étvágyat. (Natúr iszom) Nem mondanám.... De próbálkozom. Ötlet ?
2017. jan. 21. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad valami értelmessel, és akkor nem jár az eszed folyton a kaján. Mondjuk sportolj.
2017. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Ha pusztán az a probléma, hogy azért eszel, mert látod, akkor a legegyszerűbb megoldás, hogy elpakolod a látókörödből az összes kaját és a közelükbe se mész, ha nincs kajaidő.

A legjobb, ha kialakítasz egy rutint, és mindennap pont ugyanazokban az időpontokban eszel, mondjuk nálad 4-5 óránként. Körülbelül egy hónap alatt simán át tud állni az agyad. Az első pár napban (hétben) készíts magad mellé sok vizet, ha kísértésbe akarnál esni, inkább igyál. Foglald el magad valamivel, de ne tévével, vagy hasonló passzív tevékenységgel, hanem olyasmivel, ami aktív koncentrációt igényel. Nálam bevált. :)

2017. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy nem vagy éhes, akkor inkább igyál egy pohár vizet vagy teát, mert lehet valójában szomjas vagy csak nem tudatosítod és így üzen a szervezeted. Ha meg ez sem válik be, nyugodtan egyél de próbálkozz egészséges dolgokkal, pl. édességek helyett gyümölcsöt egyél, ilyenből nem lehet baj.
2017. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
55%
Én pl depressziós vagyok... azóta alig eszem
2017. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm szépen!!:))
2017. jan. 21. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Étvágyat a cukor és az izfokozo csinál igazán, éves után 10-120 perccel.

Izfokozo a narium glutamat (leveskocka, vegetat, készételek, kifozdes kajak...) ami igen nagy ehetneket okoz,

És a cukor is ilyen.

Aztán a kitágult gyomor. (3 nap kemény diéta után osszeszukul a gyomor, ezt az időt ha kinyitod, utána nem leszel éhes, kevestol is jól laksz)


Nasi helyettesítik:

Sajt

Mandula

Tejes kávé edesitovel

2017. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a mélyhűtőbe teszem az ételeket.. Tudod kinek van kedve kiolvasztani?:)
2017. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van !!:D Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2017. jan. 22. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az is jó ötlet lehet az is ha szólsz egy haverodnak hogy fíngjon bele agy zacskóba, ha nagyon kívánós vagy csak beleszagolsz.
2017. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez még viccnek is elég gyenge volt :) De ha te már kipróbáltad akkor biztosan úgy is van.
2017. jan. 22. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!