Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan osszatok be a napi...

Ti hogyan osszatok be a napi adag etelt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mikor mennyit egyek, reggelikor pl, vagy hanykor kezdjem, mert ma is reggeliztem, aztan elmentem itthonrol es del utan jottem kicsivel es mar annyira fajt a fejem az ehsegtol kb mint aki koplal ugy voltam vele, nem tudom mikor hanykor mennyit egyek , hogy beosszam az aznapi eteleket, es a masik meg , hogy mennyit kene mozogjak egy nap, pl el szeretnek jarni futni meg biciklizni az itthoni mozgas ilyen videokrol meg hasizom gyakorlat nem tudom mennyire hat, hiszen nekem a hasamon haj van nem izom, akkor gondolom nem igazan segit levinni. Bocs ,hogy hosszu lett

2017. jan. 10. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggeli 25%

Tízórai 15%

Ebéd 25-30%

Edzés utáni étkezés 20-25%

Vacsora 10%


Ha nincs edzés du. akkor 5-10% uzsonnabol nyugodtan atcsuszhat vacsorába, ha későn edzel vagy korábban akkor arra figyleni kell, hogy edzés után mindig legyen valamennyi tápanyag bevitel..

2017. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggeli 05:00

2-3 banán

Tízórai

10:00körül

200gramm rizs gyorsan belapátolva, hogy netezni is maradjon idő a szünetből

Ebéd 15:00

Általában 8banán + egyéb zöldség gyümölcs egy hatalmas adag smoothie formájában, mikor mihez van kedvem

Vacsora 18:00-23:00 között

Főtt étel

Mikor mihez van kedvem, a friss a kulcsszó, na meg a vegan.

2017. jan. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha itthon vagyok:

- reggelire csak zöldség vagy gyümölcs (kb. 100 kal)

- tízóraira (ha éhes vagyok) gyümölcs

- ebéd (ez a leghangsúlyosabb étkezés): leves + hús + nagy adag saláta / vagy kis adag krumpli vagy rizsköret + 50 kal desszert

- uzsonna: gyümölcs, ha nagyon éhes vagyok, akkor mellé valami: sajt, egy kevés kenyér, tojás

- vacsora: olyasmi, mint az uzsonna, de nyilván, ha akkor többet ettem, akkor most kevesebbet és fordítva. Ilyenkor gyakrabban eszem tojást, virslit, szendvicset


Ha dolgozom:

- reggeli (ha nincs időm ebédelni, akkor ez a "főétkezés"): húsos szendvics

- ebéd: ha van időm, akkor munkahelyi menza, ha nem, akkor attól függ, mennyire vagyok éhes: vagy saláta vagy szendvics

- vacsora: ami általában, de már kenyér nélkül

Közben akkor eszem, ha van időm és éhes vagyok: olajos magvakat, esetleg gyümölcsöt. Ilyenkor kevesebbszer eszem többet.

2017. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2017. jan. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!