Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen finom reggeli/vacsora...

Milyen finom reggeli/vacsora ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el fogyózni. Az édességeket/csokikat/zsíros kajákat/kenyeret teljesen elhagyom. Az iskolai ebédet persze megeszem akkor is ha valami tésztás vagy rizses mert nem nagy adagok és nem eszem meg mindet csak éhes szoktam lenni addigra. Szóval reggelizni nem szoktam mindig, de a vacsi mindig problémás mert a szüleim normálisan esznek (kenyér, szalámi, főtt vagy tésztás, rizses étel). Mostanában kukoricasalátát eszek ami egy doboz kukorica és vagy 2 kanár zsírszegény tejföl. Miket tudtok ajánlani amit bármelyik boltban meg tudom venni és finom is és persze diétás. Köszönöm az ötleteket +valami "mókásabb" mozgásforma tipp is jól jönne. Elkezdtem táncolni és szeretem.. tudtok hasonló hobbiszerű sportokat, mozgásokat?

2017. jan. 24. 16:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és elég nagy elhatározásom van tehát sokat akarok fogyni, ezért minél kalóriaszegényebbek legyenek hogy minél gyorsabb legyen.
2017. jan. 24. 16:59
 2/19 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen koplalsz nem? Fehérjét, esszenciális zsírsavakat stb. viszel be megfelelő mennyiségben?
2017. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Jezusom b@zmeg kukorica + tejföl, kukoricán hízlalják a disznót a tejföl meg konkrétan szandekosan összegyüjtött zsiradék.


[link]

[link]

[link]


Googleztem helyetted kicsit, innen lesz egy alapfogalmad a témában és magad is tudsz majd információkat keresni amikkel nem vagy tisztában. Hajrá!

2017. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Normálisan is lehet fogalmazni b**zdmeg? Néztem a kukorica kalóriatartalmát ezért választottam azt + említettem hogy alacsony zsírtartalmú tejfölt használtam. Mivel jobb ötletem nem volt meg még mindig jobb mint a kenyér meg a tészta. Ha meg normálisan nem tudsz beszélni velem, mint egy emberrel akkor nincs miről beszélnünk..
2017. jan. 24. 18:00
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Gondolkodj, mint ahogy egy mebernek kéne, ne csak a bánásmódot kérd ki magadnak, érdemled ki. Ne legyél ostoba.
2017. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván lehet fogyni kukoricával és főleg tejföllel (a zsírral mégis mi a baj? valamit enni kell, szénhidrát és zsír közül, nagyobb mennyiségben, kisebben pedig főleg nem gond), persze pusztán ez az étel elég fehérjeszegény.


Nem tudom, milyen az iskolai ebéd összetétele, de nyilván bőven kell enned mellé, fehérjét is. Többet kell enned. Hogy mit? Erre sok lehetőség van. Valami jó fehérjeforrást és zöldséget mindenképpen, plusz megfelelő legyen a kalóriabevitel, ez így az alap.


Nincs olyan, hogy "diétás". A disznózsír vagy a tejszín is lehet kifejezetten diétás, ráadásul fogyást segítő (már ha az ember úgy eszik), bizonyos étrendű embereknél... De én valami jó fehérjeforrást ajánlok (a zsírosak szerintem jobbak, de ez egyéni. én inkább zsíros fehérjét eszem, mint szénhidrátokat, laktatóbb. de van, akinek sok szénhidrát kell) s zöldségeket, némi olajos mag is OK, főleg, ha bizonyos tápanyagok hiányoznak, amikben jók. Én pl. sok mákot és szezámot eszem, mert az étrendem többi részében alig van kálcium. De aki másból beviszi, annak ez kevésbé fontos. Az olajos magvakban rengeteg más tápanyag is van, persze.

Zsírt mindenképpen egyél eleget, kell.


Mókás mozgásokat nem tudok, én súlyzózom és gyaloglok, nekem az jó. De egy időben aranyos tornákat és táncos videókat is csináltam a youtube-ról, van egy csomó :)

2017. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt szerintem mindenki megérdemli, nem kell küzdenem érte. Amúgy meg a tiédért nem is küzdenék, befejeztem a beszélgetést. Pár darab nyomorult reggeli vagy vacsora ötletet kértem de ahogy mindig szokott lenni ezen az oldalon csak a sok mellébeszélés meg hülyeség jön.
2017. jan. 24. 18:12
 8/19 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm.
2017. jan. 24. 18:14
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
A tipikus hülye,akinek ha azt mondod adok egymillió forintot b@.zdmeg, akkor csak a b@.zdmegot hallja. Köszönetet kellett volna mondanod inkább a linkekért sz@rcsimbók, nem höbörögni.
2017. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ehetnél normális salátákat. Zöldsalátákat. Nem ilyen trutyis dolgokat. Kukoricasaláta meg az ilyen majonézes saláták nekem nem igazi saláták.

Én nagyon szeretem a rukkolát, bébispenótot, mindenféle salátát, pl. jégsaláta. Ezekhez még szoktam tenni paradicsomot, paprikát, uborkát, ami éppen van itthon. Az "öntet" az csak egy kis balzsamecet. Szeretem magában is, csirkemellhez is, vagy tonhallal.

Tojást is nagyon sokféleképpen el lehet készíteni.

Szerintem a tánc fogyásra nem igazán jó. Én is táncoltam és semmi változást nem láttam. Inkább az erőnlétem lett tőle jobb.

2017. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!