Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 cm csökkenés hasból az sok,...

7 cm csökkenés hasból az sok, vagy kevésnek számít?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt?
2017. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

egy kezelést próbáltam ki, 6,5 cm-t fogytam (7-10 cm-t igért a kezelés). Vagyis kb 1 óra alatt...


A bőr feszes maradt, ezen csodálkozok igazából.

2017. jan. 25. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez valójában nem fogyás, a beleid ürültek, meg víz távozott. Az ilyen kezeléses, egyórás fogyások mind ebből állnak, zsír megmarad.
2017. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pontosan nem tudom mi a háttértörténet, volt pár ismerősöm már itt és eddig semmi negatívuma nincs a dolognak.


Mérlegen si látszik a különbözet. A nőci valami zsírfeloldásról beszélt. 16 mm illetve 8 mm mélyen, ezért is szükséges, hogy legalább 2 centi zsírréteg legyen.

2017. jan. 25. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor trükköznek amúgy, hogy eleinte jó lazán mér, aztán szorosabban ugyanott, így centiket nyernek, plusz az ilyen 1 órás szarok általában arra mennek rá, hogy ilyen-olyan módon vizet veszít a szervezet, ez sok-sok centi.
2017. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyik barátnőm másfél hónapja fejezte be a kezelést, és nem hízott vagy testesedett vissza.


Érdekes a felvetés amúgy, mert elvileg a kezelés kulcsfontossága annyi, hogy sokat kell inni a kezelés alatt / között. Legalább napi 3 litert.

2017. jan. 27. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!