Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetente -0,5kg-ot leadni,30kg-...

Hetente -0,5kg-ot leadni,30kg-os súlyfeleslegből, nagyon kevés? Mit gondoltok? Eléggé elkeseredtem, úgy érzem ez túl kevés.

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 00:31
 1/10 anonim válasza:
100%
szerintem pont jó, ha tartani tudod a heti mínusz fél kilót akkor kb. egy év alatt lemegy a felesleg
2017. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem eleinte többnek kell lemennie ha rendesen csinálod.
2017. jan. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Dobd ki a mérleget, használj centit! Vagy a tükröt. Vagy fotózd le magad kéthetente.
2017. jan. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Hat attol fugg hogy mennyi ideje megy. Ha ket hete es csak 1 kilot adtal le akkor igen :)


Ha mar a fele lement akkor nem, az egy teljesen jo tempo.

2017. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Te kevésnek érzed, mert dagadt vagy és utálod magad...

De bele gondoltál, hogy ha ennél gyorsabban fogynál, akkor mi is történne a hírtelen feleslegessé válló bőröddel?

2017. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Ne hallgass a hülyékre, NAGYON jól csinálod! Lehet, hogy kevésnek tűnik, de azt jelenti, hogy nem drasztikus, vagyis hosszú távon tartható, és így elkerülhető valóban a bőr lógása és a jojó effektus.

Csak így tovább!


Azok mondják, hogy kevés, akik hónapokig éheznek, aztán zabálnak, híznak, majd megint éheznek.

2017. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Tökéletes!


Tudja majd követni a fogyást a bőröd, a keringésed, nem leszel energiahiányos és mindez segít, hogy a végeredmény ne egy leeresztett úszógumi legyen, hanem egy esztétikus, egészséges test.

2017. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek.
2017. jan. 27. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernél, az a 30 kiló nem egy hónap alatt megy fel ( én kivétel vagyok, 17 kilót híztam 2 hónap alatt), szóval, a heti fél kiló fogyás egyáltalán nem kevés!

Ez havi 2 kilót jelent ugye, ami abszolút tartható, kicsi az esélye, hogy visszamásszon :)


de az is sokat számít, hogy pl. mikor kezdted. A fogyásnak, főleg a nagyobb súlyból fogyásnak jellemzően az eleje és a vége lassabb. ( sőt, ha lány vagy, akkor jellemzően a mensi előtti héten pl. nehezebben megy le az a fél kiló is)

2017. jan. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

45 kilos tulsulyom volt tavaly osszel. Szultem es sajnos zabaltam terhesseg alatt es szopi alatt is. Igy jozt ossze a 45 kilo na meg ugy, hogy mar eleve 10 kilos tobblettel indultam..

Na de viszont en gyonyoruen kisportolt no voltam 5 eve, nulla zsirreteg csak a szep izmaim latszodtak. Gondolhatjatok micsoda sokkent eltem meg a masfel ev alatt felkuszott 30 kilo felesleget...

Az elso amit leszogeznek, hogy mindenki hizasra hajlamos csak eppen tobbet mozog nincs autoja mindenhova gyalog megy stb..

En 135 kilorol indultam, kaloriaszamlalassal eletmodvaltassal, az elso egy honapban lement 8 kg.. az elso egy heten 6 kg ment le.

A masodik honapban lement meg 4 kilo.

Normalisan szamoltam a makrotapanyagokat, sose eheztem.. sot.

Aztan besokaltam es abbahagytam a dietat. 2 honap alatt lement igy 12 kg.

Kabe 4 honapra abbahagytam majd most 1 hete ujra kezdtem. Semmit nem hiztam vissza! Semmit!

Pedig mindent ettem ebben a par hos szunetben. Szoval a heti fel-1 kg fogyas az egy biztos fogyas nem fog visszajonni!

2017. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!