Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rettenetesen elkeseredtem.1...

Rettenetesen elkeseredtem.1 hete napi 2 gyümölcsöt eszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit túlsúlyos vagyok 162 cm 61 kg. Undorodom magamtól. A barátaim hívtak uszodába de nem merek elmenni. Osztálykirándulás lesz Hajdúszoboszlón. A strandon. Mindenképp le kell fogynom! 63-ról indultam és 61 vagyok 53 a cél. 4 hetem van rá. Mégis hogy? Alig van erőm és fáj a fejem egész nap ez nem is fog változni? Olvastam az éhezésről nem kérek kioktatàst. Nem érdekel ha visszahízom akkor kell szépnek lennem! Túlélem napi 2 gyümölccsel ugye??

2016. ápr. 20. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha túléled is, akkor is valószínűleg több betegséged is lesz tőle, még ha azok nem is jelentkeznek egyből. A fejfájás nem fog elmúlni, és az éhezéssel nem az a "baj", hogy visszahízod majd, amit leadtál, hanem hogy 2-3 kilónál többet aligha fogsz fogyni, mivel a szervezeted raktározó üzemmódba kapcsol. Nem kérsz kioktatást, mivel olvastál az éhezésről, mégse érted meg, hogy hülyeséget csinálsz. Egyszerűen hagyd ki a kirándulást és fogyj le normális módon, bár gondolom ez nem opció, mivel még gyerek vagy (az írásod alapján) ahhoz, hogy megértsd milyen károkat okozol ezzel hosszú távon a szervezetedben. Jó éhezést. :)
2016. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy. Simán lebetegszel strandolásig, ha mégis eljutsz oda, akkor sem fogod élvezni, nem is fogsz jól kinézni, szóval akkor sem leszel szép, csak csúnya bőrű, hulló hajú, kedvetlen, büdös szájú.


Lényeg a lényeg, kicsi az esélye, hogy egészséges maradj, ha ezt így folytatod.

2016. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

4 hét alatt 8 kiló fogyás kizárt, hogy megtörténjen. Napi 2 db gyümölccsel meg akkor hülyeséget csinálsz, hogy abból tuti nem strandolás lesz hanem kórház. Azért nincs erőd, és azért fáj a fejed, mert éhezel.. Tessék egészségesen, normális mennyiségű és minőségű ételeket enni, tessék sportolni, és a 8 kiló 2 hónap alatt úgy lemegy, hogy még élvezni is fogod.

Egyébként önértékelési gondjaid is vannak, nem is kicsi, amit nem árt kezeltetni egy orvossal. 61 kilóval messze nem vagy túlsúlyos..

2016. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem fogsz lefogyni annyira, de nem is kell. Fejben van gond, mert csak mert van némi háj rajtad, még nem kéne undorodnod magadtól. Még ha 80 lennél, akkor se lenne rá okod és akkor is lazán mehetnél uszodába és strandolni, én mentem, igazából fel se merült bennem, hogy ne.


A koplalás, te is érzed, nem jó. SA miért pont gyümölcs, könyörgöm? Ki találta ezt ki? Nem lenne logikus inkább olyat enni, ami alapvetően fontos a testednek? S az nem az élelemmel bevitt cukor... A fehérje sokkal fontosabb, azt nem tárolja a test, max. izmot bont a szerencsétlen, ha kell. Nálad pedig kell, hisz akkora ívben hanyagolod a fehérjeigényedet, amekkorában csak lehet.


Ha mindenképpen fogyni akarsz minél többet, extrém deficitet tarthatsz, de akkor is vigyél be elég fehérjét, némi zsírt, zöldségeket, s mozogj sokat. Így is van az izomvesztésnek kockázata, de azért ez még egy épeszűbb stílusa a koplalásnak.

2016. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mégis mi mást ehetek gyümölcsön kívül 200 kcal alatt?? Zöldség oké utálom! Hajam meg nem hullik szám sem büdös! Kösz az eddigi válaszokat! Írjátok mit ehetnék! Tojás? Gyümi helyett napi 2 tojás jobb?
2016. ápr. 20. 16:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

hát persze hogy jobb


javasolnám, hogy vetesd ki az agyadat, az is súlycsökkenés, de látom nálad már meg van oldva

2016. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már, mit kell így rátámadni? Istenadta joga hülyének lenni. Hiába mondja bárki, hogy ez miért hülyeség, úgysem fogja elhinni mások szavait, majd a saját kárán okul. Úgysem fogja már sokáig bírni, még max. 2-3 nap és tigrisbukfenccel ugrik be a hűtőbe, hogy a teljes tartalmát kizabálja.
2016. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 2 tojás jobb, de 10 még jobb lenne, zöldséggel...


Ki a csuda mondta neked, hogy 200 kcal alatt kell enned, Akkor már ne egyél semmit, legalább ketózisba kerülsz és esélyes, hogy nem nagyon leszel éhes. Persze az izmod bomlani fog, de a 200 kcal gyümölccsel, sőt tojással is... Megjegyzem, eleinte 10 tojás mellett is jelentősebb izombomlás várható, mert OK, tegyük fel, hogy beviszed a fehérjét, de a sejtjeid ott toporognak a glükózért s ilyenkor a test fehérjét alakít... De eleve a koplalás arra készteti a testet, hogy lebontson a költséges izmokból, hogy minél tovább élhess... A test nagyon ügyes s ha vészhelyzetet okozol neki, akkor megteszi a szükséges lépéseket.

Természetesen zsírból is megy le rendesen, az elég balga dolog lenne, hogy a nagy energiahiányt abból a kicsike izomból fedezné és éhenhalna pár hét után. Ebből is, abból is használ, bizonyára zsírból sokkal többet, de attól még van izombontás, anyagcserelassulás, telik az idő, extrém esetben a testhőmérséklet is lecsökken, s maradandó károsodást szenved a test. 4 hét ehhez elég sokaknak kevés, de kitartó koplalással mindenki elérheti, hogy hiába kötik infúzióra, meghal.

Mindezt egy kevés háj miatt.

2016. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a tied #8-as! Te még a teljesen reménytelen agyhalottnak is próbálod elmagyarázni a dolgokat. Respekt! :-)
2016. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Figyi, 13 vagyok, 158 cm és 50-55 kg között. Kb olyan lehetsz mint én. Ha te ducibbnak látod magad nem éhezéssel kell ellene tenned. 200 kcal naponta amibe ráadásul tápanyag sincs...

Inkább legyen 1200naponta!

1 éve én is éheztettem magam, naponta 500 kcalt ettem, fogytam 2 kilót de attól a 2kilótól is lógott a bőröm.

Na szóval, ha van egy kis eszed, ( mégpedig van szerintem) akkor eszel reggel szénhidrátot, (kenyér, müzli ilyenek) ebédre amit anyud főz, ebéd után 1-2 órával valami gyümölcsöt vagy könnyed nasit, aztán vacsi 6 órakor az is valami könnyű tejtermék gyümölccsel, vagy 2 tojás is lehet zöldségel. Ha 11 fele szoktál ágyba menni, akkor 8-9 fele is ehetsz még ha éhes vagy. Az éheztetésnek anorexiás megbetegedés (egy életen át elkísér) halál is lehet a vége mintsem önbizalom növelés.

Ja és járj el egy kicsit sétálni, futni, edzegess otthon, és feszes leszel mindenhol.

Írj mindenképp, ha szükséged van még tanácsokra, vagy kérdésed van!!

2016. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!