Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 évesen napi hány kalóriát...

13 évesen napi hány kalóriát kell enni (picit testesebb vagyok és fogyni akarok 50kg)?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

aha..jó...azt hiszem a legjobb lesz ha nem eszel semmit és elkezdesz ráállni a fényevésre...

El ne kezdj már fogyózni 13 évesen kérlek!

2010. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egyél amennyi jólesik de főleg zöldséget és gyümölcsöt az nem hizlal a lényeg hogy ne koplalj ,inkáb többször egyél , és mozogj eleget ( pl. a tánc egy naon jo testmozgás)
2010. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 évesen ne fogyókúrázz, sportolj....itt a nyár: futás, úszás, bringa
2010. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó akkor nem akarok fogyni..

De mégis hány kalóriát kell enni ?

2010. máj. 6. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy épp növésben vagy, ha koplalsz, az hat a hormonjaidra meg a méhed fejlődésére. Felnőtt korodban egy rossz mostani fogyókúrától lehet, hogy nem lehet gyereked. Kérj tanácsod a háziorvosodtól, ha tényleg kell fogynod, köteles segíteni, legalábbis elküldeni a megfelelő szakemberhez (dietetikus).

Ne feledd, azt, amit hülye felnőttek megtesznek magukkal (fogyókúra, koplalás), az is veszélyes, de gyerekkorban még sokkal inkább az.

2010. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

13 évesen én 60 kiló voltam.. és nem voltam dagiszal gondolom csaj vagy. ebből most egyszerü dolgot fogok kihúzni.. tehát naponta sokszor egyél keveset és ha nem akarsz hizni ne legyél kalóriabuz i hanem sportolj..

annak kell számolgatni aki már sportol mellette valamit meg az h ennyi kalória kell ez igy nem oks.. pl cukorvan mennyi lkalória van? és attól is hizhatsz mint az atom.. szal egyél sok zöldséget gyümölcsöt meg a tipikus olyan kajákat amire anyukádnak azt mondod h

"óhh párolt brokkoli én ezt nem kérem" tehát zsirszegény étrend és a legofontosabb h vitaminokat egyél ha már mindenáron ilyen fógyómániás vagy.. mert nem viselném a lelkemen ha valami hülye véleménye miatt fogyatákosságod alakulna ki.. remélem segitettem..

2010. máj. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sportolj, ne fogyózz! 13 éves vagy, még rengeteget fogsz nőni. Én is hirtelen nyúltam meg anno, és akkor már a magasságodhoz eloszlanak kilók, mert valamiből ugye nőni kell.


Nem hiszem el, hogy ez az idióta fogyó mánia már begyőrözött 13 évesekhez is, nekem esze,be se jutott volna ilyen... Az én gyerekem az óvodában fog már fogyózni?

2010. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!