Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik már lefogytak: ti hogy...

Akik már lefogytak: ti hogy érzitek magatokat, ha olyannal találkoztok, aki vékonyabb nálatok?

Figyelt kérdés

Ti is nézitek, hogy pl kinek mekkora rés van a combja között, a tietek között nagyobb-e, mennyire látszanak a csontjai, stb?

A kérdésem főleg lányokhoz szól, hiszen a fiúk általában inkább izmosak akarnak lenni, mint vékonyak



2017. jan. 28. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek mások, a saját testem és egészségem érdekel.
2017. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát én 172 cm és 50 kg vagyok szvl nem hinném h nagyon találkoznék olyannal aki annyival vékonyabb lenne nálam.:D De ha mégis akk az már anorex kategóriába sorolható ami nagyon nem tetszik szvl.
2017. jan. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 167 cm-hez vagyok 50 kg amúgy, de szeretnék visszafogyni a régi 46-47-re, úgy én voltam kb az egész suliban a legvékonyabb, olyan jó volt...
2017. jan. 29. 00:55
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Keress más boldogságot az életedben. Elég nagy nyomorékság, ha csak azzal tudsz kitűnni, hogy te van a környék legpálcikább csaja...
2017. jan. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Kib.szott beteg emberek vannak.
2017. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csak ezzel tudok kitűnni, inkább ezzel is
2017. jan. 29. 09:28
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Végül is élő auschwitzi bábuként is lehet hírnevet szerezni. Én inkább a teljesítmény híve vagyok. De ha ez neked megfelel, akkor hajrá.
2017. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert a fogyás nem teljesítmény?
2017. jan. 29. 09:48
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Teljesítmény felnevelni gyerekeket tisztességesen, munkában előre lépni, valamilyen hobbit vagy sportot magas szinten űzni.


Zsírdisznóvá dagadni vagy csontrakétává fogyni nem teljesítmény, hanem ostobaság. A normál testsúly elérése vagy megközelítése és tartása egy alapkövetelmény _önmagaddal_ szemben.

2017. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor a legvékonyabb voltam életemben, akkor meglepő módon elkezdtem irigykedni a nagyobb mellű lányokra. Nekem is nagy mellem van és hozzászoktam úgy látszik, a nagyon vékony testemen már kicsit kicsinek találtam. Ez azért fura, mert amúgy általában zavar, hogy mekkora.

A vékony lányok nem érdekeltek akkor különösebben, inkább, akkor veszem észre őket, amikor kövérebb vagyok. A kecses mozgásúakat viszont mindig csodáltam, azt a balerina alkatot, vékonyan, sok izommal.

2017. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!