Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgőőős! Hogyan fogyjak le...

Sürgőőős! Hogyan fogyjak le nyár elejééig?

Figyelt kérdés
A combom nagyon vastag, és a hasmon is van pluszsúly!! Futni szeretnék majd lejárni, de én örököltem a kövérségeeeeet!! Úgy is lehetnek vékonyak a lábaim? ÁÁÁh én ebbe beledöglök. Tudom, majd jön az alapszöveg "járj el sportolni, egyél egészségesen, stb." én ezt mind +teszem, és nem megy le 1 gramm sem!! :@ Beleőőőőőrülök!
2010. máj. 6. 18:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
örökölni nem lehet a kövérséget, ne keres kifogásokat...kérjük a paramétereket és egy fényképet, miből kéne fogynod....nem mellesleg, szart se érdekel, hány kiló vagy, a cm-ek a lényeg
2010. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
de én nem úúgy mondom... -.- nekem eleve vastag combom van, és a családomban mindenkinek.... -.-
2010. máj. 6. 18:36
 3/31 anonim ***** válasza:

Miért nem kezdted el január elején? Most már késő pánikolni... Én elkezdtem január 5-én, azóta se ment le egy kiló sem, de legalább nincs bűntudatom XD

Futni meg ne szeress járni, hanem tedd is meg! Én is megyek, amilyen gyakran csak tehetem!

2010. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne hisztizz.... ez a "én ezt mind megteszem" duma meg nem kell, ha tennél érte lefogynál. Ha meg nem fogysz, akkor sz@r a diétád, és nem mozogsz eleget... ennyi.
2010. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%
Hogyne lehetne már örökölni? Vagy lehet ő alapból ilyen. Szerintetek az miért van, hogy valaki alig eszik még is kövér, más meg annyit eszik amennyi csak belé fér és nem hízik? Én is most ettem meg a harmadik zacskó csipszemet(egymás után) és miután megírtam ezt a kommentárt megyek nézek valami normális kaja után is, mert ez nem volt elég. 55 kg vagyok (170 cm), soha nem is voltam több. Úgyhogy ne mondja senki, hogy ezt nem lehet örökölni.
2010. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
yó, már voltam futni, de most itt felhőszakadás van... és ha jól látom jég is... szal 1 darabig nem jutok ki. Most próbálom ki a Norbi Update Tv-n található gyakolatokat. És az utolsó válaszoló értelmesen gndolkodik.... szerintem :)
2010. máj. 6. 19:18
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező mindegy mit gondolsz, mert a válaszolónak gőze sincs semmiről :) Örökölni lehet zsírsejt számot, és lehet mondjuk anyagcsere sebességet. Viszont az anyagcseréjét bárki felpörgetheti napi 5-6 kis étkezéssel és sportolással, a zsírsejtek meg nem számítanak, ha nincs bennük zsír :) Azt pedig megfelelő táplálkozással nagyon könnyen le lehet adni. A kaján múlik a siker 70-80%-a.


Edző Doki

2010. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
thx!! :)
2010. máj. 6. 19:23
 9/31 anonim ***** válasza:
én még mindig várom a képet és a parmétereket
2010. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
okok majd meglesz
2010. máj. 6. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!