Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap otthol edzek és...

Ha minden nap otthol edzek és nem diétázok akkor fogyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthol edzeni mert nincs időm elmenni edzőterembe..arra gondoltam hogy napi 2x eszek nem iszok cukros italt és csokit stb és minden nap csinálok felüléseket(nagyon sokat) fekvőzök stb akkor látszani fog e az eredmény!? 85 kg vagyok 17 éves és nagyon nagy a pocakom, előre köszönöm a válaszokat!

#edzés #zsír #diéta #has #otthon #Fogyókúra kardió #fogyás pocak #hasizom izom
2017. jan. 29. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi 2x-i evés kevés. A tested elkezd raktározni, mivel a két éves között nagyon nagy lesz az eltelt idő, ami tulajdonképp koplalás. A fogyáshoz nem fekvőtámasz kell, hanem Kardio vagy aerob mozgás. YouTubeon rengeteg videó van fent. Ha nem diétázol, akkor csak önmagában a mozgással nem mész sokra. Tudnod kell a kalória szükségletedet és aszerint kell étkezni. Hiába edzenél napi 3 órát, ha mellette 1000 kalóriával többet viszel be.

A lényeg tehát a kalóriakeret, étrend+ Rendszeres mozgás

2017. jan. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy "itthon" és "otthon"...?
2017. jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szemet kajat mellozni, es kettlebell-el edzel. Felulesek semmik.
2017. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, nem akarlak elkeseríteni, de en is mindent elhagytam, és nem fogytam, sztem az otthoni tornak sokat nem ernek, mondjuk te meg fiatal vagy, hamarabb lefogysz , mint én 35 evesen.sztem menj el futni, bár nem tudom ezzel a súllyal lehet e.nekem legjobban az 1000kalórias étrend jött be, tehat akkor fogytam csak, ha ezt tartottam, hiaba mondjak hogy többet kell enni.
2017. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!