Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy nem lehetséges fogyni, ha...

Úgy nem lehetséges fogyni, ha valaki az étkezésén nem változtat, de a mozgáson igen?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség, de arra vagyok kíváncsi, hogy ha valaki adott módon étkezik, és attól nem hízik, hanem állandó a súlya (viszont az sok, és leadna belőle), és eddig semmennyit se sportolt, akkor most ha rendszeresen, mondjuk heti 3-4 alkalommal sportolni kezd, akkor fogy akkor is, ha az étkezése nem változik?
2017. jan. 20. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogyni fog.

Ha beáll bányásznak, akkor igen gyorsan...

2017. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várok még válaszokat.
2017. jan. 20. 21:48
 3/14 anonim válasza:

Nagyon lassan, nagyon soká, és eleve nagyon nehezen indul úgy be a fogyás.

Viszont ha nem rendszertelen az étkezés, és az a heti 3-4 alkalom nem 5-10percből áll, aztán kaja, meg gépezés, és valami rostos ételt beiktatva a mindennapokba(a gyorsabb emésztésért), akkor igen is működni fog.

2017. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, étkezés maradt a régiben annyi változott, hogy suli után irány dolgozni. Fizikai munka.
2017. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. jan. 20. 22:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs túlsúlyom,de nyaraláskor mindig fogyok az egy hét alatt 2 kilót a rengeteg mászkálástól és úszástól, pedig a svédasztalos vacsoráknál kíváncsiságból még többet is megeszem, mint itthon. Szóval igenis lehet fogyni pusztán a több mozgástól.
2017. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha a mozgással kalóriadeficitbe kerülsz, akkor fogysz, igen. Viszont ahhoz eléggé aktívnak kell lenned, hogy tempósan fogyj. Megoldható, de nem mindenkinek megy ez valami könnyen. Én 1-1,5 óra mozgást még össze tudok hozni, na ez esetemben egypárszáz kcal, amivel nem érek sokat (csak remélni tudom, hogy a teljes testes edzéseim felpörgetnek s nemcsak maga az edzés éget kalóriát). Persze van, aki többezret is lemozog, bár az már napi több óra kemény edzés vagy napi sok óra lazább.

Az étkezés azért igen fontos, eleve az egészség miatt, én azt sem hanyagolnám, amennyiben nem eleve jó.

2017. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nehezen. Eleve olyankor a túlsúlyos kezdők többsége lazsál, ledolgozik 1 óra alatt maximum 300 kalóriát, de akkor otthon dupla adag édességet tol, mert már legalább ezret elégetett ma, olyan kemény volt az a tempós séta..
2017. jan. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet. Pontosabban nagyon nagyon nagyon nagyon lassan.
2017. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, bár voltak ellentmondások. Velem is volt már, hogy egy kirándulás alkalmával lefogytam, pedig csupa finomságokkal etettek.
2017. jan. 21. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!