Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni 5-6...

Mennyit lehet fogyni 5-6 hónap alatt úgy hogy heti szinten 5x eljárok 1-1,5 órára edzeni plusz igyekszek egészségesen enni? +napi 2-3 liter víz

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy nálad mi takar az,hogy " igyekszek egészségesen enni".A fogyáshoz kalóriadeficit kell.A heti 0.5,1 kg fogyás tekintető normálisnak.
2017. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha bénán fogalmaztam, úgy értettem hogy a zsíros és ilyesfajta ételeket elhagyom,helyette sok zöldség , gyümölcs, csirke illetve hal , ilyenekre gondolok:)
2017. jan. 31. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 20-25 kg-ot fogytam, de szerintem ez attól is függ, hogy mekkora súlyból kell leadnod.
2017. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elhagytam a kenyeret az étrendemből, valamint minden hasonlót. (Péksüti, pizza stb...)

Ez történt 1 hónapja kb. és 7 kilót fogytam. Persze edzettem mellette, de nem arra fektettem a legnagyobb hansúlyt.. 47 kiló vagyok:) tartom továbbra is:)

14

2017. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!