Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs rajtam sok felesleg,5-6...

Nincs rajtam sok felesleg,5-6 kg, ennyi fogyáshoz is szigorú diéta kell, vagy elég ha kevesebbet eszek? (67kg/16L)

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 15:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és napi fél órát edzek.(futás, ugrálókötél)
2017. febr. 2. 15:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi fogyáshoz kell a legszigorúbb diéta. Nagy súlyból könnyű fogyni, mert kb ha már elhagyja az ember a rossz szokásokat fogy de az utolsó 5-10 a legnehezebb.
2017. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Mindig ugyanúgy kalóriadeficit kell...

Persze nagyobb súlynál azonos aktivitás mellett nagyobb a mozgástér, illetve a test is kevésbé ragaszkodik a felesleghez, bár ez utóbbiban nem vagyok biztos, hogy a normál fogyásra is vonatkozik...

Van, akinek ugyanolyan könnyű fogyni nagy és kis feleslegből, sokunknak nem.


Nem tudom, mi neked a szigorú diéta, de az utolsó kilók elvesztése, sőt az éhenhalás is megvalósítható tetszőleges étrend mellett. A kalóriákon múlik a dolog.

Jó étrenddel mindössze könnyebb lehet s persze egészségesebb (már amíg nem fogy túl sokat az ember).

2017. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5-6 kg-hoz kell csak igazán szigorú és betartott diéta. Mert akin van 20-30 kg felesleg, az nagy eséllyel már azzal is fogy ha mondjuk elhagyja a napi fél liter kólát, meg a májkrémes kenyeret mondjuk. Az utolsó 5-6 kg-hoz viszont tényleg oda kell tenned magad mind étkezésben, mind edzésben a maximumot kell nyújtanod, csalás nélkül.
2017. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért mondja mindenki, hogy utolsó 5-6 kiló? Soha nem voltam ennél több kiló.
2017. febr. 2. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem te, de ha valaki más több feleslegről kezdi, akkor az utolsó 5-6 megy le a legnehezebben.
2017. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt mondjuk, mert te lehet hogy nem voltàl több, de kis tulsùly leadàsa mindig több odafigyelèst igènyel.
2017. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy az első vagy az utolsó 5-6 kgról beszélünk, minél kevesebb a felesleg annál nehezebben lehet tőle megszabadulni, a szervezet ugyanis valamiért nagyon ragaszkodik hozzá.

Szóval szigorú diéta kell, kilengés nélkül. Egyén függő, de két- három hétbe is beletelik mire megindul. Az első pár nap szuper, mert a kevesebb ch bevitel miatt fokozatosan távozik a víz, utána beáll és nehezen indul meg. Sokan ekkor adjám fel. Látják, hogy az első napokban kúszik le a mérleg utána pedig megáll és két hét múlva is ugyanannyit mutat. Pedig ekkor nem szabana feladni...

Hidd el, ez tapasztalat. Én 5 kg- t akartam leadni a télen. Sikerült is, de nagy lemondások árán. És ami a legfontosabb, ne csak a mérleget nézd, hanem a centizd is magad, sok erőt ad, ha azt látod, hogy egy-egy centivel kisebb lett a combod, derekad, csípőd.

Én most súlyt tartok, néha elszalad velem a ló és a mérleg brutális számokat tud mutatni a víz és a salakanyag miatt, de a centi nem hazudik.

2017. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek kemény életmódváltás és durva kalóriacsökkentés sem okoz fogyást 30 kiló feleslegnél s van, aki az utolsó kettőt is lazán lefogyja a szokásos laza étrendje mellett, csak odafigyel a mennyiségre. Ezt továbbra is tartom, mert így van. Segít egy jó étrend, persze. Ahogy a mozgás is.


De a túl szigorú diéta van, akinek biztos kudarc, mert a 2. napon kiakad és feladja. Vagy bírja, de nem tud aludni és folyton éhes. Az se jó. Van, akinek muszáj egy jó étrendet fogni, nem túl szigorút, nem túl lazát, mert különben nincs esélye. Vagy sokat kell mozogni és az ember ehet, amennyit akar, egyeseknél ez is működik, mert tudnak sokat edzeni és nem tudnak 5000 kcalt enni mellé.

2017. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!