Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az összes felesleg 80-90 %-a...

Az összes felesleg 80-90 %-a a hasamon van. Hogy ez lemenjen elég csak a diéta vagy elengedhetetlen az edzés is?

Figyelt kérdés

Október óta már leadtam 7 kg, jelengel 71kg vagyok, de az álomsúly 65kg.


20/L



2016. dec. 12. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

En mindenkeppen javasolnam az edzest is.

Bajod nem lesz tole!:)

2016. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lemehet edzés nélkül, de eleve az élethez nem árt az edzés, sokkal jobb úgy s persze a fogyásban is sokat segíthet s az alaknak is jobb, de sorolhatnám...
2016. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy fel kell pörgetni az anyagcserédet, és meg kell akadályozni hogy a vércukorszinted hirtelen ingadozzon.

Utóbbit viszonylag könnyű elérni úgy, hogy csak alacsony glikémiás indexű ételeket fogyasztasz, előbbire pedig ott a súlyzós edzés, aerob mozgás, sok vízivás, L-karnitin rendszeres szedése mozgás előtt.

Tápanyagokra, vitaminokra, nyomelemekre is figyelni kell, jótékony hatású pl. az Omega3 Omega6 zsírsav, a kellő mennyiségű fehérje, és egyéb telítetlen zsírok. Szénhidrátból is csak keveset érdemes fogyasztani, és abból is az összetett szénhidrátot. Cukrot csak súlyzós edzés után max. 20 perccel.

2016. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért írok, mert én is ugyanezzel küzdöttem, de találtam rá megoldást!


Először is. A felesleg a hason ugyanolyan háj, mint az összes többi. Fogyással lehet tőle megszabadulni.

De a hasi zsírnak mindig más okai vannak, mint a combon stb lévőnek éppen egy dokufilmben taglalták ezt. Lassú anyagcsere, cukorfogyasztás, speciális alkati adottság. Azonban hasra hízni veszélyes.

Házi orvosommal beszélgettem erről, mondta, hogy kezdjek el pajzsmirigy működést segítő vitaminokat szedni. Szelén, jód.

Illetve ami a magyar lakosságból október-április közt hiányzik: D-vitamin, hiánya tipikusan hasi hízást eredményezhet.

Akkor ezek mellé vettem zsírégető teát a Dm-ben ebben van zöldkávé zöldtea gyömbér stb. nekem ízlett is és sokat is segített (maximu placebó).

Székrekedéses problémád ha van meg kell oldani.

És a mozgás, nekem az edzőtermi izzadás, futás ilyenek beváltak!

1-1,5 hónap alatt ment le 3-4 kiló, persze pociban is látszott az eredmény.


Szóval: mellőzd a cukrot, pörgesd az anyagcseréd és mozogj! :)

És sok sikert!

2016. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!